Noklausies Luisa Fonsi un Demijas Lovato duetu "Echame La Culpa"

Publicēšanas datums : 17.11.2017

Demija Lovato (Demi Lovato) un Luiss Fonsi (Luis Fonsi) ir ugunī...vai vismaz ugunīgs ir viņu jaunais klips spāņu-angļu duetam “Echame La Culpa”. 

Jau pirms kāda laika ziņojām, ka daiļā “Sorry Not Sorry” dziedātāja un “Despacito” zvaigzne ir metušies uz vienu roku jaunai dziesmai. Tagad, līdz ar paša singla izdošanu, mūziķi ir prezentējuši arī seksīgo mūzikas video klipu. 

Klipā Fonsi soļo pa tumšu ieliņu, dodoties uz kādu pamestu noliktavu, kur viņu ielenc dejotāji. Tikmēr Lovato mums atrāda dažādus acu piesaistošus tērpus, dziedot spāniski: “Tu nekad tā īsti nepazini mani / Maģija, kas ļāva mums iemīlēties jau ir izzudusi / Un es negribētu būt tavā vietā, jo tava vienīgā kļūda bija satikt mani” (No me conociste nunca de verdad / Ya se fue la magia que te enamoro / Y es que no quisiera estar ne tu lugar / Prque tu error solo fue conocerme). 

Lovato ir paredzēta uzstāšanās šā gada Amerikāņu mūzikas balvu (American Music Awards) pasniegšanas ceremonijā, kas notiks jau šo svētdien. Pagaidām gan stipri apšaubāms, vai dziedātājai uz skatuves pievienosies arī Fonsi, lai izpildītu jauno duetu, taču, ja tas notiks, cilvēki par to noteikti runās. 

Mākslinieki: Luis Fonsi, Demi Lovato

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white