Noa Sairusa ir gatava, ka viņas mūziku kritizēs tāpat kā Mailijas

Publicēšanas datums : 14.07.2017

Jaunā dziedātāja Noa Sairusa (Noah Cyrus) esot samierinājusies ar faktu, ka viņas radītā mūzika tiks kritizēta tik pat spēcīgi kā vecākās māsas Mailijas (Miley Cyrus) izpildītā.

Dziesmas „Make Me (Cry)” izpildītāja kopā ar britu producentu Labrinth un citiem sadarbības partneriem pašlaik strādā pie sava debijas albuma „NC-17”, bet ļoti labi apzinās, ka viņu sagaida daudzi un dažādi salīdzinājumi ar slaveno vecāko māsu.

image 5
Labrinth


Sarunā ar tiešsaistes žurnālu „The Fader” par kritiku, kas visas karjeras garumā ir pavadījusi viņas vecāko māsu, Noa paskaidrojusi: „Protams, ka visas šīs lietas uztveru ļoti jutīgi. Mani ļoti skumdināja, kad cilvēki masu medijos briesmīgi izturējās pret Mailiju. Man tas riebās – viņa ir tāda, kāda ir, un tieši to es viņai novēlu.”

image 6
Miley Cyrus


Tomēr dziesmas „Stay Together” izpildītāja atklājusi, ka viņa nemaz necerot, ka viņas gadījums, kad šā gada rudenī iznāks mākslinieces albums, būšot citāds.„Es mazliet nervozēju par to, kad sitīs mana stunda. Ar to es domāju, ka netaisos sēdēt un par to uztraukties, tomēr apzinos, ka tā notiks,” viņa nopūtusies.

Un intervijā žurnālam „Rogue”, uz kura vāka šomēnes redzama Mailijas jaunākā māsa, 17 gadus vecā dziedātāja nav izrādījusi satraukumu par sevis nemitīgo salīdzināšanu ar dziesmas „Wrecking Ball” izpildītāju.

image 2
Noah Cyrus


„Es ļoti lepojos ar faktu, ka Mailija ir mana vecākā māsa un ka man ir iespēja iet uz visiem šiem lielajiem radio šoviem un pavadīt laiku kopā ar viņu,” Noa smaidījusi. „Protams, neviens nevēlas, lai viņu salīdzinātu ar kādu citu. Tomēr, ja kāds spēj mani ieraudzīt tikai kā kāda cita māsu, tā nudien ir viņu pašu problēma.”

image 1
Noah Cyrus & Miley Cyrus


Lai arī Noa paturējusi noslēpumā faktu, vai savā gaidāmajā albumā viņa ir sadarbojusies arī ar Mailiju, dziedātāja tomēr atklājusi, ka tajā, iespējams, parādīsies vismaz viens viņas lielās, muzikālās ģimenes loceklis.

image 3
Noah Cyrus


„Iespējams, ka manam tētim (Billijam Rejam Sairusam (Billy Ray Cyrus)) pieder viena no albuma dziesmām,” viņa kacinājusi. „Es jūtos tik svētīta par visu šo padarīšanu. Es strādāju kopā ar dažiem ārkārtīgi talantīgiem un pieredzējušiem dziesmu autoriem.”

image 4
Billy Ray Cyrus


Žēl, ka līdz Noas albumam vēl tik ilgi jāgaida. Cerēsim, ka līdz tam viņa mūs iepriecinās ar kādu jaunu dziesmu!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white