Mums ir zināms Eda Šīrana jaunā albuma dziesmu saraksts

Publicēšanas datums : 12.01.2017

Labā ziņa – mums ir zināmi nosaukumi 12 dziesmām, kas atradīsies Eda Šīrana (Ed Sheeran) jaunajā albumā. Un vēl labāka ziņa – ieraksts būs klāt jau 3. martā. 

Eds Šīrans ar bildi sociālajos tīklos ir apstiprinājis, ka jaunā albuma nosaukums būs “÷” jeb “Division”. Tas sekos mūziķa iepriekšējiem komerciāli veiksmīgajiem projektiem – “+” (Plus) un “x” (Multiply). Tomēr albuma nosaukums nav tas, kas šajā bildē fanus priecē visvairāk. 

Papildus jau diviem zināmajiem singliem – “Castle On The Hill” un “Shape Of You” – ar kuriem Eds mūs iepazīstināja pirms nepilnas nedēļas, slavenais britu dziesminieks ir publiskojis vēl desmit dziesmu nosaukumus, kas būs atrodamas jaunajā albumā. Potenciālo nākotnes hitu sarakstā iekļautas tādas dziesmas kā “Erases”, “Dive”, “Perfect”, “Galway Girl”, “Happier”, “Heart Don’t Break Around Here”, “New Man”, “What Do I Know?”, “How Would You Feel” un “Supermarket Flowers”. 


Diemžēl pagaidām Eds joprojām patur noslēpumā sadarbības partnerus. Iepriekšējos albumos Šīrans sadarbojās ar Geriju Laitbodiju (Gary Lightbody) no grupas Snow Patrol un Farelu Viljamsu (Pharrell Williams). Zināms, ka mūziķis ir krietnu laiku studijā pavadījis ar tādiem māksliniekiem kā Kygo, Mārtinu Gariksu (Martin Garrix), Bejonsi (Beyonce), Macklemore un Raienu Luisu (Ryan Lewis) un citiem, taču, vai kādu no viņiem dzirdēsim Eda jaunajā projektā, nezinām. Tomēr varam pakārdināt ar kādu samākslotu Eda sadarbību. 

“Shape of You” un “Castle On The Hill” pirmo 24 stundu laikā izraisīja plašu sajūsmu, tāpēc nav jābrīnās, ka kādi naskāki interneta lietotāji jau veidoja pirmos uzmetumus dziesmu remiksiem. Lūk, viens no interesantākajiem “mikšļiem” ir Eda dziesmas “Shape Of You” sajaukums ar vēl vienu topu gigantu – Sias (Sia) hitu “Cheap Thrills”. 


Godīgi sakot, izklausās pat ļoti labi un vedina uz fantāzijām, ka kādu dienu abi mūziķi varētu apvienot spēkus arī realitātē, radot vienu (vai pat vairākus) lieliskus topu grāvējus. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white