Mīlas vēstule un daudz vīna noveda Pinku pie sadarbības ar Eminemu

Publicēšanas datums : 12.10.2017

Pinka (Pink) atklājusi, kā tapusi viņas dziesma “Revenge” ar Eminemu (Eminem). 

Gatavojoties sava jaunākā albuma izdošanai, Pinka nesen apsēdās uz interviju ar UK TV, lai parunātu par tik ļoti gaidīto sadarbības dziesmu ar Eminemu. Jau šo piektdien, 13. oktobrī, klausītāju rokās nonāks Pinkas albums “Beautiful Trauma”, un tajā ir dziesma ar nosaukumu “Revenge”. Protams, intervija iesākās ar uzslavu, ka dziedātāja tik ilgi spējusi noturēt šo iespaidīgo sadarbību kā noslēpumu. 

image 1

 

“Es sazinājos ar viņu šajā jautājumā,” nekavējoties atbildēja Pinka. “Es viņu mīlu. Es vienmēr esmu viņu mīlējusi. Es domāju, ka viņš ir dziesmu tekstu ģēnijs, un es viņam vienkārši uzrakstīju mīlas vēstuli. Es biju tieši sarakstījusi šo dziesmu. Es biju devusies uz studiju un izdzērusi daudz vīna, tā es sarakstīju “Revenge”.”

“Un tad es devos mājās un iedzēru vēl vīnu, jo tieši to tu dari, kad tu jau esi izdzēris daudz vīna – tev šķiet, ka vairāk vīna ir laba ideja – un es viņam uzrakstīju e-pastu, sakot: “Es tevi mīlu. Es tevi vienmēr esmu mīlējusi. Es tevi mīlu kopš tu pasniedzi man savu autogrāfu 2001. gada MTV Mūzikas video balvu pasniegšanas ceremonijā. Es mīlu, ka tu vienmēr strādā ar vieniem un tiem pašiem cilvēkiem,”” stāsta Pinka. “Es vienkārši uzrakstīju viņam šo mīlas vēstuli, uz kuru viņš atbildēja: “Ok.”” 

image 2
Eminem

 

Runājot par pašu dziesmu, dziedātāja teica: “Tā ir smieklīga dziesma. Tā ir smieklīga. Tā ir jautra. Tajā nav nekā nopietna. Tā ir jautra. Mana mamma to dievina. Mēs esam labi.”

 

Tikmēr Eminems otrdien, 10. oktobrī, sacēla pamatīgu troksni ar savu jauno frīstailu, kuru viņš prezentēja BET (Black Entertainment Television) Hip-Hop balvu pasniegšanas ceremonijā. Ar nosaukumu “The Storm”, reperis tajā vēršas pret ASV prezidentu Donaldu Trampu (Donald Trump). Vairāk uzzini šeit

Mākslinieki: Pink, Eminem

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white