Marshmello un Lil Peep kopdarbs "Spotlight" tiek pie mūzikas video

Publicēšanas datums : 13.02.2018

Pirms mēneša Marshmello beidzot publicēja dziesmu “Spotlight”, kuru ierakstījis pagājušajā gadā traģiski bojāgājušais reperis Lil Peep.

Bija laiks, kad Marshmello nebija drošs, vai viņa un Lil Peep kopdarbs reiz nonāks fanu ausīs. Dīdžejs un reperis strādāja kopā pie dziesmas neilgi pirms Lil Peep nomira no narkotiku pārdozēšanas 2017. gada nogalē. Kamēr Marshmello neesot bijis pārliecināts, vai būtu pareizi publicēt šo dziesmu, repera māte lūdza mūziķi to izdot, lai pasaulei būtu iespēja izbaudīt viņas dēla mūziku. Dīdžejs piepildīja mātes vēlēšanos, un tagad “Spotlight” ir ticis arī pats pie sava mūzikas video. 

Tajā neredzēsiet nedz Marshmello, nedz arī reperi. Šoreiz klips stāsta par sievieti, kurai ir jāsalasa paliekas no salauztām attiecībām. Klipa beigās parādās ziņojums “Citā dzīvē”, kas varētu kalpot arī kā piemiņas apliecinājums.

Pagājušajā nedēļā Marshmello laida klajā vēl vienu jaunu singlu, šoreiz ar britu dziedātāju Anmarī (Anne-Marie). Tā nosaukums ir “Friends” un to vari noklausīties šeit

Mākslinieki: Marshmello, Anne-Marie

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white