Maroon 5 nobauda "viskiju" jaunajā sadarbības singlā ar A$AP Rocky

Publicēšanas datums : 19.10.2017

Gatavojoties sava jaunākā albuma “Red Pill Blues” izdošanai, Maroon 5 dalījušies ar vēl vienu dziesmu no gaidāmās kolekcijas. 

Zināms, ka jau kādu laiku grupa Maroon 5 gatavojas sava nākamā albuma izdošanai. Nosaukts par “Red Pill Blues”, albums sastāvēs no desmit dziesmām. No tām līdz šim esam dzirdējuši jau grupas kopdarbu ar dziedātāju SZA singlā “What Lovers Do” un “Help Me Out”, kurā dzirdama Džūlija Maiklsa (Julia Michaels). 

“Nepārtrauksim labu lietu,” savā Twitter profilā rakstījuši Maroon 5, pievienojot SoundCloud linku uz viņu jaunāko dziesmu “Whiskey”. 

 

“Un es biju tik jauns / Līdz viņa mani noskūpstīja / Kā viskijs / Kā viskijs,” (And I was so young / ‘Til she kissed me / Like a whiskey / Like a whiskey) dziesmā dzied Levīns (Ādams Levīns). Stāsts ir par lēni degošu mīlestību, dziedātājam aptverot, ka viņš būtu gaidījis tūkstošiem nakšu, ja vien noslēpumainā viņa nekad nebūtu teikusi ardievas. 

Kā papildu pārsteigums, dziesmā dzirdams arī reperis A$AP Rocky. Viņš pievienojas uz dziesmas beigām, piedāvājot alkohola iedvesmotu vārdu spēli. 

image 1
A$AP Rocky

 

Klausies dziesmu “Whiskey” zemāk!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white