Mailija Sairusa runā par savu pagātni un zāles pīpēšanu jaunajā "Carpool Karaoke"

Publicēšanas datums : 11.10.2017

Tā nudien ir “ballīte ASV”! 

Jau brīdinājām, ka iznāks jauna “Carpool Karaoke” epizode, kurā šoreiz līdzās Džeimsam Kordenam (James Corden) mašīnā sēdīsies Mailija Sairusa (Miley Cyrus). Abi kopā izpildīja labākos no Mailijas pēdējo gadu hitiem, kā arī apsprieda viņas pagātni, mūziku un zālīti. 

No hitiem “We Can’t Stop” un “The Climb” līdz pat nesen iznākušajiem “Younger Now” un “Malibu” – Mailija un Džeimss sadziedājās, radot harmonijas, kas liek skudriņām skriet pār muguru. Starp dziesmām komiķis un šova “The Late Late Show” vadītājs izjautāja dziedātāju par viņas bēdīgi slaveno MTV Video mūzikas balvu (VMA) pasniegšanas ceremonijas priekšnesumu ar Robinu Tiku (Robin Thircke). Sairusa atklāja, ka to nenožēlo, jo tieši tajā brīdī sapratusi, ka ja reiz kaut kas, ko viņa izdarījusi, var iegūt tik lielu uzmanību, viņai to vajadzētu izmantot kaut kam labam. Tā nu Mailijā dzimusi aktīviste, kas iestājas par mieru, mīlestību, vienlīdzīgām tiesībām kā cilvēkiem, tā dzīvniekiem. 

image 1
Robin Thicke & Miley Cyrus

 

Kordens arī mazliet paņirgājās par dziedātājas garo mēli (vārda vistiešākajā nozīmē), liekot viņai nolaizīt pāris pastmarkas. Visbeidzot abi uzspēlēja spēli “Augstu vai neaugstu”, lai noskaidrotu, kuros no pāris saviem spilgtākajiem karjeras mirkļiem Mailija bijusi marihuānas ietekmē. 

Izrādās, ka MTV VMA uzstāšanās laikā ar Tiku Mailija bija absolūti skaidrā, jo zāles pīpēšana pirms kāpšanas uz skatuves padarot viņu vēl nervozāku. Turpretī klipa “Wrecking Ball” filmēšanās laikā dziedātāja esot “lidojusi augstu kā pūķis”. 

Kordena un Sairusas piedzīvojumus skaties klipā zemāk! 

Mākslinieki: Miley Cyrus, Robin Thicke

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white