Mailija Sairusa avarē „The Voice” uzņemšanas laukumā

Publicēšanas datums : 12.10.2017

Amerikāņu televīzijas talantu šova „The Voice” uzņemšanas laukumā satiksmes negadījumā iekļuvusi dziedātāja Mailija Sairusa (Miley Cyrus).

Viņa, veicot kustību atpakaļgaitā, ietriekusies skaņu aparatūras treilerā.

Vairāku gadu laikā dziesmas „Wrecking Ball” izpildītāja ne reizi vien iekļuvusi sīkos satiksmes negadījumos. Otrdienas, 10.oktobra vakarā piedaloties Džeimsa Kordena (James Corden) vadītājā raidījumā „Carpool Karaoke” un atsaucot atmiņā savu nesenāko piedzīvojumu šajā jomā, Mailija atzinusies, ka mēģinājusi notikušo slēpt.

image 4
Miley Cyrus & James Corden


„Pats pēdējais bija diezgan labs,” par izraisīto avāriju izteikusies Mailija . „Es atrados „:The Voice” filmēšanas laukumā un biju pēdējā, kas brauca prom, un es atpakaļgaitā iebraucu skaņu aparatūras treilerā. Tomēr es par to nevienam neteicu. Es vienkārši aizbraucu prom. Līdz ar to es esmu aizbēgusi no notikuma vietas.”

image 3
Miley Cyrus


Par spīti mēģinājumam izlikties, ka nekas nav noticis, tā tomēr nav izdevies, jo avārijas laikā ticis sasists Mailijas auto logs, līdz ar to viņai nācies noīrēt citu mašīnu.

Pēc tam viņa pat piezvanījusi savam menedžerim, lai lūgtu nokārtot autostāvvietu, kas atrastos tālāk no filmēšanas laukuma, bet pēc tam par savu nodarījumu atzinusies arī šova tiesnešiem – grupas Maroon 5 solistam Ādamam Levīnam (Adam Levine) un Bleikam Šeltonam (Blake Shelton).

image 5
Miley Cyrus, Adam Levine, Alicia Keys, Blake Shelton


„Tā nu es viņiem (uzņemšanas grupai) neko nepateicu, es vienkārši uzrados savā noīrētajā auto un tad par notikušo pastāstīju Ādamam un Bleikam,” smējusies dziesmas „Malibu” izpildītāja. „Es teicu: „Jūs neticēsiet, kas ar mani vakar notika. Es totāli sabojāju „The Voice” skaņu aparatūras treileru, pie velna!” Taču tajā brīdī man jau bija piestiprināts mikrofons! Līdz ar to skaņu operatori uzzināja, ka tā biju es. Es pati sevi nodevu, lai gan pirms tam biju darījusi visu, lai mani nepieķer.”

image 2
Miley Cyrus


Savas ilgās karjeras laikā Mailija avīžu virsrakstos ir nonākusi dažādu iemeslu dēļ.

Viens no skaļākajiem skandāliem izcēlās pēc viņas tverkošanas, kopā ar Robinu Tiku (Robin Thicke) uzstājoties 2013.gada MTV Video Music Awards ceremonijā. Virsrakstu, kas parādījās pēc šī notikuma, dēļ Mailija nolēma pievērsties nopietnākām lietām savā dzīvē.

image 1
Robin Thicke & Miley Cyrus


„Šīs situācijas dēļ es kļuvu par to aktīvisti, kāda esmu šodien, jo es sapratu, ja tik daudz cilvēku ir gatavi runāt par to, ko es esmu izdarījusi, vai, ko daru, tad man tas ir jāpavērš pozitīvā virzienā,” viņa paskaidrojusi.

„Man tas ir jāpārvērš par kaut ko, kas potenciāli var mainīt cilvēku dzīves, nevis tikai raisīt kaismīgas sarunas, kas nekļūst par neko vairāk kā jautru Halovīna kostīmu.”

Arī savā personīgajā dzīvē Mailija tagad esot laimīgāka kā jebkad iepriekš un otrdienas vakarā kopā ar savu līgavaini aktieri Liamu Hemsvortu (Liam Hemsworth) bijusi redzama uz filmas „Tors: Ragnarjoks” („Thor: Ragnarok”) pirmizrādes sarkanā paklāja Losandželosā.

image 6
Liam Hemsworth & Miley Cyrus


Cerams, ka drīzumā uzlabosies arī Mailijas auto vadīšanas prasmes!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white