Mailija Sairusa atklāj, kā mainījusies viņas dzīve pēc marihuānas smēķēšanas atmešanas

Publicēšanas datums : 14.12.2017

Mailija Sairusa (Miley Cyrus) šo to zina par pārmaiņām.

Savos 25 gados dziedātāja ir piedzīvojusi vairāk pārvērtību kā jebkurš cits viņas vienaudzis. Tagad viņa saka nē narkotikām.
Nesenā intervijā radiostacijai SiriusXM Mailija pastāstījusi, kā mainījusies viņas dzīve, kopš māksliniece apmēram pirms desmit mēnešiem izlēma pārtraukt smēķēt marihuānu.

„Paskatieties man acīs, redziet, cik tās kļuvušas baltas,” viņa aicinājusi. „Tās ir tīras un skaidras un vaļā, es atkal varu redzēt un tādā garā.”

image 4
Miley Cyrus


Viņa turpinājusi: „Daudzi cilvēki ir ar mani sakontaktējušies un teikuši: „Hei, ja tev vajadzīga palīdzība vai ja tu gribi iet uz šīm sanāksmēm,” un es saku: „Nē, ja es kaut ko nolemju, es to spēju arī izdarīt.”

Jebkas, ko es gribu izdarīt, kaut ko sākt vai pārtraukt, tas viss man ir pa spēkam. Es vienkārši nolēmu vairs nesmēķēt, un tagad man tas nav grūti.”

Tāpat Mailija atzinusi, ka visa šī „būšana skaidrā” viņai šķietot ļoti dīvaina.

image 3
Miley Cyrus


„Man ir daudz enerģijas. Man vienmēr ir bijis daudz enerģijas,” viņa atzinusi. „Es esmu cilvēks ar tendenci uz apsēstību, pie kā man vēl ir jāstrādā, bet tas man arī palīdz tādā aspektā, ka tādēļ es tiešām spēju visu paveikt labi un pārliecināties, lai viss būtu ideāli.”

Šis ir apmēram tas pats, ko viņa šogad stāstīja žurnālam „Billboard”, kura vāku tolaik rotāja un kurā arīdzan runāja par savu jauno dzīvi skaidrā.

image 1„Es neesmu smēķējusi „zālīti” jau trīs nedēļas, kas ir ilgākais periods, kad esmu bez tās iztikusi,” viņa tolaik stāstīja.

Jāsaka, ka „zālīte” nav vienīgais, no kā Mailija ir atteikusies, jo arī alkohola lietošanai dziesmas „Younger Now” izpildītāja ir teikusi ardievas.

image 2Nu ko, priecājamies par Mailijas jauno, skaidro dzīvesveidu, bet steidzam atgādināt, ka atmest jebko ir daudz grūtāk, nekā to nesākt lietot.

Atkarību izraisošu vielu lietošanas vietā allaž veselīgāk ir paklausīties labu mūziku!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white