Maika Poznera singls, kas jums ir jādzird

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Izskatās, ka Maiks Pozners (Mike Posner) īsti nespēj iekarot radiostaciju atskaņošanas sarakstus, ja vien viņam neizpalīdz kāds dīdžejs. Tieši tā arī par potenciālu topu grāvēju kļuvusi viņa dziesma “In The Arms Of A Stranger”. 

Amerikāņu dziedātājs/dziesmu autors un producents Maiks Pozners 2016. gadā dominēja aktuālās mūzikas apritē ar savu singlu “I Took A Pill In Ibiza”, bet viņš to nebūtu paveicis bez norvēģu producentu apvienības SeeB palīdzības. Tieši pateicoties SeeB prasmīgajam remiksam, “I Took A Pill In Ibiza” kļuva par Grammy nominācijas cienīgu popmūzikas hitu. Un izskatās, ka līdzīgu likteni varētu piemeklēt arī Poznera jaunākais radio singls. 

Lai gan iekļauta jau Poznera otrajā studijas albumā “At Night, Alone.”, kas iznāca pagājušā gada maijā, dziesma “In The Arms Of A Stranger” savu pelnīto slavas gaismu piedzīvo tikai tagad. To sarakstījis pats Pozners, un oriģinālajā versijā dziesma ir lieliska, bet tai tomēr pietrūkst odziņas, kas tai palīdzētu izsisties populārās mūzikas topos. Acīmredzot šī “odziņa” jeb topu grāvēja slepenā formula ir Grey

image 1
Grey | Kyle & Michael Trewartha
 

Grey ir amerikāņu elektroniskās mūzikas producentu duets, kas sastāv no brāļiem Kaila (Kyle) un Maikla Trevartiem (Michael Trewartha). Plašāku sabiedrības uzmanību brāļi ieguva, pateicoties savam debijas singlam “Starving”, kurā piedalās Heilija Steinfelda (Hailee Steinfeld) un dīdžejs Zedd. Abi puiši Poznera dziesmai piešķīruši mazliet vairāk enerģijas, siltuma un garšas, padarot to par gatavu radio hitu. Neticiet? Noklausieties dziesmas “In The Arms Of A Stranger” oriģinālo un Grey apstrādāto versiju un spriediet paši! 

Maika Poznera “In The Arms Of A Stranger” oriģinālā versija.

Maika Poznera “In The Arms Of A Stranger” dueta Grey aranžējumā. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white