Madonna plāno režisēt vēl vienu filmu

Publicēšanas datums : 11.01.2017

Patīk Madonna vai nepatīk, vienu par viņu nevar noliegt – Madonna allaž dara to, ko vēlas, jo viņa var to atļauties. Lai kā ir kritizēti popa karalienes iepriekšējie centieni kino režijā, Madonna nepadodas un ķeras pie režijas atkal.

Šoreiz viņa režisores krēslā plāno atgriezties ar filmu “Loved”, kas būs rakstnieka Endrjū Šona Grīra (Andrew Sean Greer) romāna “The Impossible Lives of Greta Wells” adaptācija.

image 5
Andrew Sean Greer


Dziedātāja, kuru slavenu padarīja hits “Like a Virgin”, 2011.gadā bija režisore filmai “W.E.” par slavenāko mīlas dēku angļu karaļnamā. Filmas scenāriju viņai palīdzēja sarakstīt Aleks Kešišians (Alek Keshishian), kurš jau iepriekš bija ar mākslinieci sadarbojies pie viņas 1991.gada dokumentālās filmas “Truth or Dare” un viņas debijas režijā 2008.gada filmas “Filth and Wisdom” veidošanas. Filma “W.E.” ar Ebiju Kornišu (Abbie Cornish), Andreu Raizboro (Andrea Riseborough) un Oskaru Aizeku (Oscar Isaac) galvenajās lomās izgāzās gan kinoteātros, gan tika pamatīgi kritiķu nopelta.

image 1
Madonna & Alek Keshishian


Par spīti rūgtajai pieredzei Madonna intervijā žurnālam “Harper’s Bazaar” ir atklājusi, ar kādu prieku ķeras klāt savam nākamajam kinorežijas projektam – pazīstamajam Grīra romānam.

“Grāmata runā par daudzām lietām, kas man allaž ir bijušas svarīgas un par kurām es esmu interesējusies – sieviešu tiesības, geju tiesības, pilsoņu tiesības, vienmēr cīņa par mazo cilvēku,” Madonna paskaidrojusi žurnālam.

image 4Pati 58 gadus vecā popmūzikas ikona arī ir sarakstījusi scenāriju Grīra 2013.gada bestsellera, kas stāsta par sievieti, kura pēc elektrošoka terapijas nokļūst citās savas dzīves alternatīvās, adaptācijai.

“Ar ko šī grāmata mani uzrunāja? Kāpēc vēlējos to pārvērst scenārijā? Tāpēc, ka tā mani aizskar tik daudzos līmeņos un runā par tik daudzām man svarīgām lietām. Tieši pašlaik vairāk nekā jebkad šis ir stāstīšanai ļoti aktuāls stāsts,” uz jautājumu, kāpēc tieši šo romānu izvēlējusies adaptēt kino ekrānam, atbildējusi māksliniece.

image 2Lai arī panākumus režisores krēslā “Materiālā meitene” vēl nav piedzīvojusi, viņa pati kā aktrise ir piedalījusies vairākās filmās, piemēram, “A League of Their Own”, “Who’s That Girl” un “Desperately Seeking Susan”.  Multimāksliniecei joprojām ļoti svarīgi ir celt latiņu arvien augstāk, ja vien tam ir iemesls un pamatojums.

image 3“Man patīk pārkāpt robežas. Bez man nepatīk to darīt tikai darīšanas pēc. Man nepatīk būt provokatīvai tikai tādēļ, lai būtu provokatīva,” viņa teikusi žurnālistei.

“Man patīk visā aktīvi iesaistīties. Man patīk likt cilvēkiem domāt. Man patīk aizskart cilvēku sirdis. Un, ja visas trīs šīs lietas varu izdarīt vienā piegājienā, tad patiešām jūtos kaut ko sasniegusi.”

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white