Lūkass Greiems par Grammy nominācijām

Publicēšanas datums : 10.01.2017

Lūkass Greiems (Lukas Graham) par trīs Grammy balvu nominācijām: “Ir grūti noticēt pat vienas balvas iegūšanai.” 

Mazāk kā 18 mēnešos puiši no dāņu apvienības Lūkass Greiems (Lukas Graham), ir no vārdiem, ko zina tikai retais, kļuvuši par nominantiem divām no lielākajiem Grammy balvu pagodinājumiem, kādus vien mākslinieks var vēlēties. Vienu par gada labāko ierakstu un vienu par gada labāko dziesmu, pateicoties savam topu grāvējam “7 Years”. 

Papildus jau tā lielajam pagodinājumam, dziesma arī iekļauta kategorijā par labāko pop dueta/grupas priekšnesumu ar to pašu dziesmu. Rezultātā dāņu grupai ir veselas trīs iespējas tikt pie prestižās balvas. Un tas ir kas tāds, kam viņi nespēj noticēt. 

“Grammy balvas iegūšana nozīmētu mums visu,” intervijā ar žurnālu “Billboard” stāsta apvienības solists Lūkass Forčhammers (Lukas Forchhammer). “Gadu atpakaļ neviens pat nezināja, kas mēs esam un tagad mums ir trīs Grammy nominācijas papildus četrkārtējam platīna singlam Amerikā. Jau būt nominētiem mums šobrīd šķiet pietiekami liels neprāts. Ir grūti noticēt pat vienas balvas iegūšanai – tas būtu par daudz.” 

Protams, puiši apzinās, ka viņiem ir pāris ļoti spēcīgi konkurenti – tāds “nieks” vien kā pārspēt Bejonsi (Beyonce), Adeli (Adele), Džastinu Bīberu (Justin Bieber) vai, piemēram, The Chainsmokers, un tā ir tikai saujiņa mākslinieku, kas tīko uz tām pašām balvām. Tomēr, kamēr viņi apgalvo, ka necer iegūt pat vienu balvu, Forčhammers apzinās, ka ir radījis ļoti ietekmīgu un paliekošu dziesmu. 

image 1

 

“Papildus ģimenes tematam, ar kuru spēj sasaukties ikviens, un dziesmas vecuma progresijai, “7 Years” šobrīd nelīdzinās nevienam citam produktam tirgū,” stāsta Forčhammers. “Mēs pavadījās ļoti daudz laika un piepūles un ieguldījām to visu dziesmā. Mēs tai veltījām aptuveni divarpus, trīs gadus. Un varbūt tas ir tieši tas, ko cilvēki var dzirdēt, kad viņi klausās ierakstu mājās.” 

Lai kāds arī būtu Grammy balvu pasniegšanas ceremonijas iznākums, Forčhammers uzsver, ka tik vien kā iegūt atpazīstamību un piedalīties ceremonijā, ir balva pati par sevi. “Mēs neko no tā visa negaidīsim. Mēs vienkārši priecāsimies tur atrasties,” nobeidz Lūkass. 

image 2

 

Atgādinām, ka šī gada Grammy balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies jau 12. februārī un to vadīs “Carpool Karaoke” karalis Džeimss Kordens (James Corden). 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white