Luiss Fonsi par Džastina Bībera nozīmi „Despacito” panākumos

Publicēšanas datums : 14.02.2018

Luiss Fonsi (Luis Fonsi) nav noliedzis Džastina Bībera (Justin Bieber) nozīmi savas dziesmas „Despacito” padarīšanā par pagājušā gada lielāko latīņamerikāņu mūzikas hitu, kas pārkāpis sava žanra robežas.

Puertorikāņu zvaigzne ir pārliecināts, ka dziesma nebūtu kļuvusi par tik lielu hitu, ja Džastins Bībers nebūtu par to izrādījis interesi un nebūtu piekritis dziedāt spāniski.

„Kad dziesma tika izdota, pasaules tūlītējā atsaucība bija neticama, un tad, četrus mēnešus vēlāk, piezvana Džastins Bībers un saka, ka ir ieinteresēts,” Luiss pastāstījis žurnālam „Billboard”.

image 1
Luis Fonsi


„Tas, ko viņš dāvāja dziesmai, bija cits slānis, cits leņķis, viņa maigais vokāls. Es šo dziesmu dziedu no savas latīņamerikāņa perspektīvas, bet viņš to dzied, balstoties uz savu kanādiešu-amerikāņu stilu. Ir ļoti jauki pieredzēt šādu citādu skatījumu, un bija lieliski iesaistīt viņu šai dziesmā un piešķirt tai šo īpašo mērci.

Viņš tai pielika arī vēl vienu pantu, bet, neskatoties uz to, dziesma vairāk vai mazāk ir tāda pati. Tas, ka viņš pusi piedziedājuma nodziedāja spāniski, nudien atvēra ļoti daudz durvju, jo te pēkšņi bija kāds ārkārtīgi populārs mākslinieks, kurš dziedāja spāniski angliski runājošai auditorijai, kura parasti nekomunicē šajā valodā. Manuprāt, viņi to patiesi spēja novērtēt. Tas bija, it kā pateikt viņiem: „Hei, ja jau viņš dzied spāniski, arī tu vari dziedāt spāniski, lai arī tu varbūt nepārvaldi šo valodu.”

image 4
Luis Fonsi; Justin Bieber; Daddy Yankee


Tagad ir normāli klausīties dziesmas, kas skan citā valodā, un manās acīs tas paver pavisam citu bildi. Manuprāt, tas ir pats nozīmīgākais, ko Džastins Bībers, piedaloties šai dziesmā, ir izdarījis… Viņš ir ārkārtīgi talantīgs izpildītājmākslinieks un vokālists. Viņa dalība šajā dziesmā atvēra daudz durvju gan mums, gan latīņamerikāņu mūzikai vispār.”

image 2
Luis Fonsi


Fonsi arī atzinis, ka dziesmas dēļ viņš un Džastins ir sadraudzējušies tik ļoti, ka bieži vien satiekas, lai aprunātos par savas kopīgās dziesmas panākumiem.

„Mēs joprojām kontaktējamies,” viņš teicis. „Katru reizi, kad ar dziesmu kaut kas atgadās, mēs sakontaktējamies.

image 3
Luis Fonsi & Justin Bieber


Šī Bībera karjerā ir bijusi ārkārtīgi nozīmīga dziesma, viena no viņa lielākajām, un tas ir ironiski, ka tā ir spāņu valodā. Tas ir svarīgi gan viņam, gan mums, un mūsu starpā pilnīgi noteikti valda draudzība. Es ceru, ka kādu dienu mēs atkal varēsim pastrādāt kopā, varbūt pat kopā izpildīt „Despacito”.”

Mēs arī to ļoti, ļoti vēlētos!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white