Luijs Tomlinsons dalās ar jaunu singlu "Just Like You"

Publicēšanas datums : 12.10.2017

Luijs Tomlinsons (Louis Tomlinson) vairs ilgāk nespēj nociesties un dalās ar jaunumiem par savu nākamo singlu. 

Savā Twitter profilā mūziķis vērsās pie saviem faniem, lai atklātu, ka drīzumā viņi varēs dzirdēt jaunu singlu. Tā nosaukums ir “Just Like You” un ar "drīzumā" viņš acīmredzot domājis nākamo 24 stundu laikā. 

“Tātad pirms pāris mēnešiem es sarakstīju dziesmu ar nosaukumu “Just Like You”,” Twitterī rakstīja Tomlinsons. “Pēc pāris sarunām ar ierakstu kompāniju, es pateicu viņiem, ka es vēlos to izdot.”

Viņš turpināja paskaidrot gaidāmo singlu sērijā tvītu: “Mans nākamais singls iznāks vēlāk šajā gadā, bet es vēlējos dalīties jaunumos ar jums tagad. Šis ir jums! Dziesma iznāks dzīvajā ierastajās platformās pusnaktī pēc vietējā laika Jaunzēlande un Austrālija, esiet gatavi. Šī ir viena no manām mīļākajām [dziesmām] no albuma. Konceptuāli, es domāju, tā mani paskaidro! Šī dziesma ir jums.”

 

Jūlijā intervijā ar BBC Tomlinsons atklāja savas spēcīgās izjūtas saistībā ar dziesmu. Viens no jautājumiem bija, par ko mūziķis raksta savā gaidāmajā albumā. Uz ko One Direction dalībnieks atbildēja: “Ir viena dziesma, kurai esmu ļoti pieķēries, un to sauc “Just Like You”, kas ir par slavenību skatījumu, ka mēs esam neaizskarami un teju pārcilvēki, bet beigu beigās mums visiem ir tās pašas problēmas.” 

“Salauzta sirds jūtas tieši tāpat, sēras jūtas tieši tāpat, visas šīs sajūtas mums visiem ir vienādas. Manas tikai varbūt izskatās daudz citādākas, pieņemsim, Tomam, kas strādā firmā no deviņiem līdz pieciem,” paskaidrojis mūziķis. 

 

Lūk, arī Tomlinsona jaunā dziesma! 

Atgādināsim, ka jaunu mūziku 20. oktobrī plāno izdot arī Tomlinsona grupas biedri: Liams Peins (Liam Payne) izdos singlu, bet Nails Horans (Niall Horan) – albumu. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white