Lorde gatavojas atgriezties

Publicēšanas datums : 05.01.2017

Ar pāris festivālu paziņojumiem, ir kļuvis skaidrs, ka atgriešanās (beidzot) notiks jau pavisam drīz. 

Liela daļa populāru mākslinieku izziņo, ka plāno savu atgriešanos mūzikas industrijā pēc pagarinātiem pārtraukumiem no jaunas mūzikas izdošanas. Pirmajās 2017. gada janvāra dienās Lorde (Lorde) ir beidzot nolēmusi paziņojumiem par uzstāšanos vairākos šī gada festivālos runāt viņas vietā. 

Mazāk kā divus mēnešu kopš ieiešanas “pieaugušo” vecumā un vairāk kā trīs gadus pēc sava debijas albuma izdošanas, Lorde ir nobriedusi atgriezties teju divus gadus vēlāk. Spriežot pēc nesen publicētā “Coachella” festivāla mākslinieku saraksta, jaunzēlandiešu māksliniece ir viena no balsīm, kas pagodinās visus klātesošos ar savu priekšnesumu. Tāpat viņa ir arī izsludināta kā viena no “Governors Ball” māksliniecēm, kur dziedātāja uzstāsies pirmo reizi pašā jūnija sākumā. 

image 1

 

Pagaidām nav skaidrs, vai šie būs vienīgie mūziķes festivālu priekšnesumi 2017. gadā, bet, spriežot pēc tā, ka Lorde principā dominēja lielāko festivālu sarakstos 2014. gadā, gudri iztērēta nauda būtu derot uz vairākiem pasākumu paziņojumiem jau drīzumā. Un, ziniet, viņai droši vien būs nepieciešama arī jauna mūzika, ko atskaņot visos šajos koncertos. Tātad 2017. būs tas gads, kad beidzot sagaidīsim “Pure Heroine” turpinājumu. 

Albums “Pure Heroin” iznāca 2013. gada septembrī ar vadošo singlu “Royals”, kas mēneša laikā iekaroja ne vien ASV, bet arī Eiropas topus. Tam sekoja ļoti aizņemts laiks jaunās dziedātājas dzīvē – viņa kļuva par vienu no pieprasītākajām māksliniecēm mūzikas festivālos un citos pasākumos kā, piemēram, balvu pasniegšanas ceremonijās. 

Gadu vēlāk (2014) Lorde piedalījās filmas “Bada spēles: Zobgaļsīlis. 1. daļa” (The Hunger Games: Mockingjay, Part 1) līdzās tādiem māksliniekiem kā Kanje Vests (Kanye West), Ariana Grande (Ariana Grande) un The Chemical Brothers. Viņa arī sacerēja jaunu singlu filmai – “Yellow Flicker Beat” –, kas kļuva par kārtējo hitu. Kopš tā laika dziedātāja ir vairāk vai mazāk izbaudījusi klusumu.  

Realitātē Lorde ir ieturējusi pārtraukumu no mūzikas izdošanas tikpat ilgi, cik Mailija Sairusa (Miley Cyrus) vai Keitija Perija (Katy Perry). Perija gan 2016. gadā izdeva dziesmu “Rise”, kas apliecina viņas solījumus, ka drīzumā mēs varētu sagaidīt jaunu albumu arī no viņas, taču runas par to ir tik pasīvas, ka nevēlamies neko apsolīt. Turpretī ar Lordi ir lielāka skaidrība. 

image 2

 

Mūziķe ir vairākkārt apgalvojusi, ka albums ir pabeigts, taču viņa vēlas to pieslīpēt pirms nodot saviem faniem. Pagājušā gada nogalē viņa savā Twitter profilā publicēja bildi ar austiņām, rakstot: “Klausos albumu šajās katru dienu. Vēlos dzirdēt to tieši tā, kā to dzirdēsiet jūs.” 

Pat trīs gadus pēc tā iznākšanas, ir vairāk kā skaidrs, ka “Pure Heroine” ir viens no vispilnīgākajiem un labākajiem popmūzikas albumiem pēdējo desmit gadu laikā. Neapšaubāmi tas uzliek 20 gadus vecajai dziedātājai zināmu spiedienu (iepazīstinot pasauli ar “Royals” viņai bija 16 gadi). Zinot, cik daudz laika Lorde pavada kopā ar Teilori Sviftu (Taylor Swift), mūzikas eksperti nespēj vien beigt spriest, kā šo gadu laikā būs mainījusies dziedātājas balss, stils, autora maniere… Taču fanus interesē tikai viens – kad mēs beidzot dzirdēsim jauno albumu?! Mūsu spriedums: kaut kad 2017. gada pirmajā pusē. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white