Linkin Park Maiks Šinoda koriģē ziņas par Čestera Beningtona nāves apstākļiem

Publicēšanas datums : 07.12.2017

Grupas Linkin Park dalībnieks Maiks Šinoda (Mike Shinoda) ir koriģējis iepriekš publicētas ziņas par grupas solista Čestera Beningtona (Chester Bennington) nāves apstākļiem.

Kā jau esam ziņojuši, Beningtons, kurš iepriekš bija cietis no depresijas un dažāda veida atkarībām, šā gada jūlijā izdarīja pašnāvību pakaroties.

image 1
Chester Bennington


Otrdien, 5.decembrī slavenību ziņu portāls TMZ paziņoja, ka pēc Beningtona nāves veiktās toksikoloģijas analīzes esot uzrādījušas, ka dziedātāja nāves brīdī viņa asinīs esot bijis neliels alkohola un vielas MDMA, ko labāk pazīst ar nosaukumu ecstasy, daudzums, līdz ar to liekot domāt, ka pēc pusgada skaidrības perioda Česters atkal ieslīdzis atkarību valgos.

Tomēr Beningtona grupas biedrs Šinoda steidzies mainīt cilvēku viedokli šajā jautājumā un norādījis uz rakstā, kurš kopš tā laika jau ir koriģēts, pieļautajām kļūdām.

image 3
Mike Shinoda


„Vienkārši paskaidroju: TMZ kļūdaini publicējis, ka ČB asinīs viņa nāves laikā atradusies MDMA. Tā nav patiesība, viņi ir kļūdījušies, lasot toksikoloģijas ziņojumu. Kopš tā laika viņi jau ir izlabojuši savu rakstu, kā tas redzams zemāk. Es ceru, ka citiem ziņu avotiem pietiks pieklājības rīkoties tāpat,” viņš ierakstījis Tviterā.Tagad TMZ publicētajā lasāmas rindas: „Divi viens otram sekojoši testi neuzrādīja narkotikas, un galīgais slēdziens bija, ka Česters savas nāves brīdī nebija nekādu narkotisko vielu ietekmē.”

Pirms komentāra par Beningtona nāves apstākļu kļūdaino ziņu Šinoda bija pārtvītojis ziņu par „Music Minds Matter” – telefona līniju, ko izveidojusi neatkarīga labdarības organizācija „Help Musicians UK”.„Ar lepnumu paziņojam par „Music Minds Matter”, mūsu 24/7 garīgās veselības mūzikas industrijā atbalsta telefona līnijas un servisa atklāšanu. Ja tev vajadzīgs kāds, ar kuru parunāties, vai nepieciešams pastāvīgs atbalsts, zvani bez maksas 0808 802 8008 #MusicMindsMatter,” lasāms „Help Musicians UK” tvītā.

image 2Jaunatklātais serviss saviem klientiem, kas būs mūzikas industrijas darboņi, kas cieš no garīgās veselības traucējumiem, piedāvās visu, sākot no emocionāla atbalsta līdz pat psihoterapijai.

Mākslinieki: Linkin Park

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white