Linkin Park izziņo jaunu albumu un publicē pirmo singlu

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Amerikāņu rokgrupa Linkin Park, kura savus ziedu laikus piedzīvoja 2000. gadu sākumā, ir izziņojusi jaunu albumu un publicējuši tā pirmo oficiālo singlu. 

Linkin Park ir atklājuši, ka jau šī gada 19. maijā plāno izdot savu septīto studijas albumu “One More Light”, kas sekos viņu 2014. gada projektam “The Hunting Party”. Līdz ar šo paziņojumu, grupa publicējusi arī pirmo oficiālo singlu “Heavy”, kurā dzirdama arī amerikāņu dziedātāja Kiiara

Lai atzīmētu oficiālo paziņojumu par “One More Light”, grupa sniedza īpašu uzstāšanos sociālā tīkla Facebook tiešraidē.

Linkin Park arī savā Twitter profilā prezentējuši “One More Light” albuma vāka foto, kuru vari apskatīt zemāk. 

Runājot ar žurnālu “Billboard”, grupas ģitārists Maiks Šinoda (Mike Shinoda) stāsta, ka viņi izvēlējušies “Heavy” kā vadošo singlu, jo tas vislabāk raksturo albuma kopējo skaņu. 

“Viens no iemesliem, kādēļ mēs izvēlējāmies “Heavy” kā pirmo singlu, ir tas, ka tā patiešām ir albuma pamata skaņa,” stāsta Šinoda. “Šis nav tas gadījums, kad viss albums izklausās vienā veidā un singls pavisam citā. Tieši šādi izklausīsies albums. Tāpēc mēs vēlējāmies iziet mūzikas apritē ar tādu dziesmu, kurā visi var sajust kopējā darba nozīmi.”

image 1
Mike Shinoda & Chester Bennington
 

Decembrī Linkin Park dalībnieks, solists Česters Beningtons (Chester Bennington), apgalvoja, ka viņš tic, ka nav šaubu – grupa noteikti tuvākajā nākotnē tiks iekļauta Rokenrola Slavas zālē. Katrā ziņā izskatās, ka puiši negrasās pārtraukt muzicēt līdz brīdim, kad tas notiks. Ar to arī viņus apsveicam. Lūk, Linkin Park dziesma, lai atgādinātu, kādēļ Česteram ir šāda pārliecība! 

Mākslinieki: Linkin Park, Kiiara

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white