Liams Peins nav sajūsmā par Harija Stailza mūziku

Publicēšanas datums : 19.05.2017

Harija Stailza (Harry Styles) jaunā mūzika nav domāta visiem, pat ne viņa grupas One Direction kolēģim Liamam Peinam (Liam Payne).

Šerilas Koulas (Cheryl Cole) mīļotais vīrietis bijis piestājis kompānijā „Music Choice”, lai parunātos par dažnedažādām tēmām, bet lieta kļuvusi mazliet kutelīga, kad viņam pajautāts par Naiala Horana (Niall Horan) jauno singlu „Slow Hands” un Harija debijas solo dziesmu „Sign of the Times”.

image 2
Niall Horan


Naiala singlu Liams nosaucis par „lielisku” un „foršu”, bet, kad pienācis laiks izteikt savas domas par Harija pirmo muzikālo solo veikumu, Liams nav mēģinājis izlocīties.„Teikšu godīgi, tā nav mūzika manai gaumei,” viņš atklājis. „Tas nav kas tāds, ko es labprāt klausītos, bet domāju, ka viņš ir lieliski pastrādājis, paveicot to, ko gribēja izdarīt. Tā es to, manuprāt, varētu aprakstīt vispozitīvāk.” Tavuprāt?

„Es domāju, ka pats jautrākais šajā visā ir tas, ka Harijs to pašu droši vien teiktu par mani, jo viņš neklausās hip-hopu, tāpēc manas dziesmas ir it kā no vienas ēras, bet viņējās no citas, tā man šķiet.”

image 1
Liam Payne


Par gaumi, kā saka, nestrīdas, un paldies, Liam, par godīgu atbildi!

Tikai pirms dažām dienām, reklamējot savu singlu „Sign of the Times”, Harijs raidījumā „USA Today” paskaidrojis, ka jaunā albuma rakstīšana viņam bijusi kā terapija.

„Es ļoti piestrādāju pie tā, kādu es gribēju šo albumu dzirdēt, līdz pat albuma dziesmu saraksta sastādīšanai. Es gribēju, lai cilvēki, to klausoties, iziet cauri tam pašam, kam izgāju es, ne tikai izvēlēties sev piemērotu skanējumu un uzrakstot desmit teju vienādu dziesmu.”

image 3
Harry Styles


Ņemot vērā „Sign of the Times” un Harija paša vārdā nosauktā albuma panākumus, šķiet, ka gan pats Harijs, gan viņa uzticamie fani ir ļoti apmierināti ar jauno mūziku un viņiem ir vienalga, ko par to saka kāds no Harija grupas biedriem!

Tomēr interesanti būs uzzināt, ko Harijs teiks par Liama pirmajiem soļiem solo mākslinieka statusā, vai ne?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white