Liamam Peinam tūres laikā atstāt dēlu mājās nebūs viegli

Publicēšanas datums : 12.10.2017

Liams Peins (Liam Payne) atzinis, ka, atrodoties koncertturnejā, viņam savu dēlu atstāt mājās būs grūti, tomēr viņš nevēloties vazāt bērnu pa pasauli tikai sava „garīgā līdzsvara” dēļ.

24 gadus vecais mūziķis kopā ar savu draudzeni – 34 gadus veco dziedātāju Šerilu Koulu (Cheryl Cole) par vecākiem savam pirmajam bērnam Bēram (Bear) kļuva šā gada martā, un kopš tā laika arī Liama karjera ir strauji attīstījusies augšup.

image 1
Cheryl Cole & Liam Payne


Viņa nākamais muzikālais piedzīvojums ir iHeartRadio organizētā „Zvanu balles” („Jingle Ball”) turneja, kas no 28.novembra līdz 17.decembrim apbraukās Ameriku un kurā Liamam uz skatuves pievienosies tādas zvaigznes kā Teilore Svifta (Taylor Swift), Niks Džonass (Nick Jonas) un viņa kādreizējais grupas biedrs Naials Horans (Niall Horan).

image 6
Nick Jonas & Taylor Swift


Vairāk par to vari izlasīt šeit, bet mazajam Bēram tomēr netiks dota iespēja redzēt savu tēti uz skatuves.

„Viņš paliks kopā ar savu mammu, līdz mēs tā īsti sapratīsim, ko mēs darām,” gaidāmā pasākuma atklāšanas svinībās Ņujorkā Liams pastāstījis žurnālam „Us Weekly”.

image 4
Liam Payne ar ģimeni


„Tas būs grūti. Atrasties prom no mājas ir ļoti grūti, sevišķi ņemot vērā laika starpību un mazuļa dienaskārtību, tas tiešām nav viegli nevienam no mums. Es nevēlos viņu vazāt pa pasauli tikai, zināt, manis paša garīgā līdzsvara dēļ. To mēs varēsim darīt tad, kad pienāks īstais brīdis.”

image 5
Liam Payne


Tāpat dziesmas „Strip That Down” izpildītājs atklājis dažas detaļas par savu mājas un ģimenes dzīvi. Izrādās, ka mazais Bērs pašlaik spēlējoties ar rotaļlietām, kas runā spāniski. Savs labums no tā tiekot arī tētim, jo Liams tādejādi apgūstot jaunu valodu.Kā zināms, Liams nav vienīgais kādreizējais One Direction dalībnieks, kurš pēdējo divu gadu laikā ir kļuvis par tēti.

image 3
Liam Payne & Louis Tomlinson


2016.gada sākumā par dēla Fredija tēvu kļuva arī Luijs Tomlinsons (Louis Tomlinson). Viņš arī iepriekš paudis sajūsmu par to, ka nākotnē abi puikas varēs kopā spēlēties, šā gada sākumā „Us Weekly” sakot: „Es par viņu (Liamu) ļoti priecājos. Mums vēl nav bijusi iespēja to izmēģināt loģistisku iemeslu dēļ, bet es ļoti priecājos par iespēju redzēt Frediju un Bēru vienā istabā.”

image 2
Louis Tomlinson ar dēlu


Kas to zina, ja pasteigtos arī pārējie One Direction puiši, iespējams kaut kad nākotnē mēs varētu priecāties par mini One Direction?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white