Kygo piešķir Alana Volkera hitam "Tired" jaunu skanējumu

Publicēšanas datums : 17.07.2017

Alana Volkera (Alan Walker) hits “Tired” Kygo rokās pārtop par labo sajūtu dziesmu.

Norvēģijā laikam bērniem dod kādus brīnumvitamīnus, jo kā gan citādi, lai izskaidrojam muzikālos ģēnijus Kygo un Alanu Volkeru? Bagātinājis mūzikas pasauli ar spēcīgiem singliem, kuros piedalās Selēna Gomesa (Selena Gomez) un Elija Goldinga (Ellie Goulding), Kygo tagad ir mazliet apstrādājis arī savas dzimtās puses kolēģa Alana Volkera jaunāko singlu “Tired”. 

Dziesma, kuru iedziedājis īru mūziķis Gevins Džeimss (Gavin James), no enerģiski futūristiska basu ieraksta ir kļuvusi par krietni gaišāku vasaras hitu. Daloties savā talantā un mīlestībā pret taustiņu instrumentiem (precīzāk, tieši klavierēm), Kygo bagātinājis “Tired” ar kārtīgiem klavieru akordiem un rotaļīgiem bungu fragmentiem. Citiem vārdiem sakot, dīdžejs dziesmu ir pielāgojis sev raksturīgajam tropiskajam house mūzikas stilam. Meistarīgais remikss, kas liks tev kratīt galvu ritmā, lieliski iederēsies katrā vasaras pleilistē. 

Abi norvēģu mākslinieki var lepoties ar iespaidīgu sniegumu vietnē Spotify, kurā kopā ir apkopojuši aptuveni četrus miljardus straumējumu. Kamēr Volkers mēnesī vietnē piesaista sev 12.2 miljonus klausītāju, Kygo var lepoties ar 28 miljoniem ikmēneša fanu. 

Volkers arī pievienosies Kygo uz pāris šoviem šovasar vienā no Ibizas lielākajiem āra naktsklubiem, kas “It Ain’t Me” mūziķim šobrīd ir galvenā uzturēšanās vieta. 

#tired

A post shared by Kygo (@kygomusic) on

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white