Kucēnu intervija ar Demiju Lovato

Publicēšanas datums : 17.10.2017

Pēdējā laikā Demija Lovato (Demi Lovato) varbūt parāda savu skarbo un kareivīgo pusi, bet viņas sirds nespēj turēties pretī bariņam kucēnu. 

Jau atkal “Buzzfeed” ir parūpējušies, lai mēs saņemtu dienas piemīlīguma devu. Šoreiz uz fanu jautājumiem kucēnu ielenkumā atbild Demija Lovato, cenšoties sakopot visus spēkus, lai koncentrētos uz interviju. 

Šī jaukā piedzīvojuma laikā noskaidrojām, ka 25 gadus vecajai dziedātājai nav viena mīļākā pieredze ar faniem. “Visas manas pieredzes ar faniem ir īpašas, jo visi no viņiem ir īpaši,” atbildējusi Lovato. “Es domāju, ka katra reize, kad fans pasaka man, ka es esmu izglābusi viņu dzīvību, ir ārkārtīgi nozīmīga un tas man tik daudz nozīmē. To ir grūti aptvert, tāpēc tas man nozīmē tik daudz.” 

image 1
Demi Lovato

 

Starp daudz intriģējošākiem jaunumiem, kāds fans vēlējies noskaidrot, vai Lovato plāno izdot kādu dziesmu spāņu valodā. Uz to dziedātāja atbildējusi, ka nesen ierakstījusi kaut ko, kas pavisam drīz jau nonāks klausītāju rīcībā. Varam tikai minēt, vai šis “kaut kas” būs dziesma no Demijas tikko izdotā albuma “Tell Me You Love Me”, bet ar kādu latīņamerikāņu izpildītāju, vai arī pavisam kas cits, jauns un svaigs. Turēsim dziedātāju pie vārda un gaidīsim! 

“Confident” dziedātāja arī sniegusi faniem padomus, kā tikt galā ar šķiršanos un kā neļaut sociālajiem tīkliem ietekmēt tavu pašvērtējumu. To un vēl vairāk vari uzzināt klipā zemāk! 

Iepriekš uz Buzzfeed interviju ar kucēniem bija devusies arī “Younger Now” zvaigzne Mailija Sairusa (Miley Cyrus). Kā viņai veicās, uzzini šeit

Mākslinieki: Demi Lovato, Miley Cyrus

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white