Ko mēs zinām par Keitijas Perijas ceturto studijas albumu

Publicēšanas datums : 09.01.2017

Ir jau pagājuši vairāk kā trīs gadi, kopš Keitija Perija (Katy Perry) pēdējoreiz mūs aplaimoja ar studijas albumu. Tas bija viņas trešais, to sauca “Prism”, un tas iznāca 2013.gada oktobrī. Tagad popmūzikas viskošākais “melnais zirdziņš” (dark horse) ir gatavs atgriezties hitu tabulās.

image 1Mīlīši, šis salūts (fireworks) kuru katru brīdi ies vaļā!

“Kalifornijas meitēns” (California gurl) mūs jau gandrīz gadu kārdina ar ziņām par savu ceturto albumu – no iespējamām sadarbībām līdz varbūtējiem klajā laišanas datumiem. Šķiet, beidzot Perija ir gatava savam jaunākajam “rēcienam (roar).

Tālāk lasiet visu, kas mums par viņas ceturto studijas albumu ir zināms šodien.

Keitija ir apstiprinājusi albuma klajā laišanu šogad.

Jau 2016.gada oktobrī Keitija tvītoja: “OK, jātaisās atpakaļ uz studiju. 2017.gads būs spraigs.”


Viņa ir devusi arī mājienu par iespējamu koncerttūri 2017.gadā.

Kad Keitija Twiterī uzbruka troļļotāji, viņa atbildēja ar: “Tiksimies manā koncertā 2017.” Vai tas bija solījums, Keitij?

Jau pagājušā gada sākumā viņa “meklēja” un “attīstīja” savu jauno skanējumu.

Intervijā laikrakstam “New York Times” pagājušā gada februārī Keitija atklāja, ka atrodas “meklējumu un attīstības stadijā.” Tāpat viņa paziņoja, ka jaunais albums nesekos nekādām muzikālajām tendencēm, paskaidrojot to šādi: “Pašlaik es ieturu nelielu pauzi. Es negribu akli sekot nekādām muzikālajām tendencēm. Es vienkārši gribu attīstīt savu mūziku.” No “melnā zirdziņa” mutes...

Jau ir zināmi daži dziesmu nosaukumi.

Keitija esot reģistrējusi dziesmas ar nosaukumiem “She’s So Creepy,” “In Flames,” “Heartache Crusade,” “Legacy (I’m Threw)” un “Crocodile Tears,” kuras, iespējams, parādīsies viņas ceturtajā albumā.

Viņa sadarbojusies ar producentiem Maksu Martinu (Max Martin) un Šelbeku (Shellback).

Oktobrī Keitija ar Tvitera starpniecību atklāja, ka atkal sadarbojas ar savu hitu “I Kissed A Girl,” “Hot N Cold,” “Teenage Dream” un “Rise” autoru Maksu Martinu.Tāpat viņa minēja, ka pirmo reizi strādā arī ar Martina līdzautoru Šelbeku, kurš ir bijis autors tādiem hitiem kā Britnijas Spīrsas (Britney Spears) “If You Seek Amy”, Kārlijas Rejas Džepsenas (Carly Rae Jepsen) “Run Away With Me” un ironiskā kārtā arī Teilores Sviftas (Taylor Swift) “Bad Blood”.

Viņa ir ierakstījusi dziesmu ar grupas Rae Sremmurd dalībnieku Sveju Lī (Swae Lee).

Keitijai hip-hopa bīti nav nekas svešs. Viņa ir sadarbojusies ar tādiem mākliniekiem kā Kanje Vests (Kanye West), Snoop Dogg un Juicy J, bet izskatās, ka dziedātājas ceturtajā albumā varēsim baudīt vismaz vēl vienu sadarbību. Augustā Rae Sremmurd dalībnieks Svejs Lī žurnālistiem apstiprināja, ka Keitija ir ierakstījusi viņa sacerētu dziesmu. “Es sarakstīju šo dziesmu, un Keitija to ierakstīja, un tā izklausās baigi labi,” viņš atklāja. “Viņai piemīt stils. To viņa piešķir visam, ko dara!”

Keitija sociālajos tīklos ir devusi ieskatu dažādās melodijās.

Decembrī Keitijas fani viņas Instagram kontā varēja iepazīties ar nelieliem topošo dziesmu fragmentiem, kā arī ar nelieliem video no studijas.


Viņa strādā pie kaut kā “negaidīta”.

Septembrī žurnālam “InStyle” popzvaigzne atklāja, ka strādā ar “daudziem negaidītiem dziesmu autoriem un producentiem,” kas visi kopā “muzikāli rada daudz jaunu lietu.”

Viņas jaunā mūzika var būt politiski uzlādēta.

Pēc tam, kad visu pagājušo gadu Keitija rūpīgi un nenogurdināmi strādāja pie Hilarijas Klintones (Hillary Clinton) atbalsta kampaņas ievēlēšanai ASV prezidentes amatā, savā Instagram kontā Keitija iesmēja, ka viņas jaunā mūzika varētu būt vairāk politizēta: “Hilarija manī iededza  uguni, kas ar katru dienu deg spožāk, un šo uguni NEKAD nebūs iespējams nodzēst... Jocīgi, dažreiz cilvēki, kuri man nepiekrīt, saka: “Vienkārši aizveries un dziedi!” Ak, jūs nemaz nevarat iedomāties, kā es to darīšu pavisam jaunā veidā... nākamgad. Nekas nav spēcīgāks par ATDZIMUŠU sievieti.”

Slowly, I am coming down from the beautiful cloud that was Tuesday night's @UNICEF Snowflake Ball. First and foremost, I am incredibly grateful to have received the Audrey Hepburn Humanitarian Award from my hero @HillaryClinton. This award will be a constant reminder to get out of my bubble and back into the field to shine a light on issues that matter most, especially to illuminate the plight of vulnerable children who are living without basic human needs and rights. This honor is a starting line, not a finish line, for me, and I am excited for where my new ambition and purpose leads me! I was profoundly moved and thoroughly surprised when Hillary showed up to give me this award. I broke down and wept watching her take the stage. The last time I was in NYC was for Election Night. I left covered in a blanket of sadness and despair because for me, and I imagine others, the results triggered a lot of dormant fears and emotions to the surface. I feared that we were not ever going to see the light of justice or fairness. I felt vulnerable, confused and frightened like a child. From the outside it probably looks as though I've always had a "voice." Truth is, I have never had one like I have found in the past year. I have a found a new voice, a more determined voice. I grew up sheltered, suppressed and kept silent for fear of giving the wrong answer. I would reveal my poor education. Or I was just scared. Hillary helped me see that we're all in this together, no matter where we come from, what color we are, or what status and education we have or don't have. Hillary lit a fire inside of me that burns brighter and brighter every day, and that fire will NEVER be put out. Feelings of despair still comes in waves, but now more than ever I am MOTIVATED to fight against social injustice and to promote equality and kindness as best I know how, through my art and influence. I am continually inspired by her strength and how she continues to rise like the Phoenix she is, every time. It's funny, sometimes people who disagree with me just say, "Shut up and sing." Boy, will I do so in a whole new way... next year. Hell hath no fury like a woman REBORN.

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) onDecembrī viņa filmēja... kaut ko. Varbūt jaunu video klipu?

Decembrī kāds no Keitijas filmēšanas laukuma (vai tas bija video klips, foto sesija vai kaut kas cits, vēl jānoskaidro) dalījās ar aizkulišu foto atklājot, ka popzvaigzne pie kaut kā strādā kopā ar Aju Tanimuru (Aya Tanimura) (“Roar,” “Unconditionally” un “Birthday” video klipu režisore) un grima mākslinieku Toniju Gārdneru (Tony Gardner), kurš ar Keitiju strādāja gan pie “Birthday” video klipa, gan pie viņas Hilarijas Klintones Helovīna kostīma.

image 2


Cerības ir lielas.

Ja ticam žurnālam “Forbes” (un, protams, Keitijas faniem visā pasaulē), tad dziedātājas ceturtais studijas albums ir viens no 2017.gadā visvairāk gaidītajiem. Un ne bez iemesla.

“Viena no visu laiku veiksmīgākajām popzvaigznēm ar tikai trim izlaistiem albumiem, cerības uz Keitijas Perijas jauno albumu var būt lielākas kā uz jebkura cita žanra mākslinieka darbu,” ziņoja “Forbes”. “Dziedātāja no katra albuma vismaz vienu dziesmu ir spējusi iedabūt topu pirmajā vietā, parasti gan tās ir pat vairākas dziesmas, un tas nekādā gadījumā nav viegls uzdevums.”

Tad nu turam īkšķus un gaidām, ar ko Keitija Perija mūs pārsteigs šoreiz!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white