Khalid licis saviem draugiem raudāt ar dziesmu "Shot Down"

Publicēšanas datums : 18.10.2017

Khalid esot sapratis, ka dziesma “Shot Down” būs gana laba albumam, kad visi viņa draugi pēc tās noklausīšanās bijuši asarās. 

Khalid nav tas parastākais vidusskolas absolvents. Kamēr citi viņa vienaudži tikai vēl cenšas izplānot savu nākamo soli veiksmīgas karjeras virzienā, viņš jau ir ieguvis plaša mēroga kritiķu atzinību ar savu debijas albumu “American Teen”. Viņam ir fanu pulks visā pasaulē, kas ar katru dienu kļūst arvien lielāks un iekļauj sevī arī tādas slavenības kā Pink (Pink) vai Kelvinu Herisu (Calvin Harris). Turklāt bukmeikeri prognozē jaunajam talantam diezgan lielas izredzes tikt pie “Grammy” nominācijas tuvāko pāris mēnešu laikā. 

Viena no Khalid dziesmām albumā ir “Shot Down”, kas izcēlusies ar savu patiesumu un emocionalitāti. “Billboard” sērijās “Kā tas notika?” (How It Went Down), dziedātājs atklāj jaunā singla tapšanas procesu. 

Kamēr visi viņa klases biedri devās uz Meksiku vai Kaliforniju, lai baudītu pavasara brīvdienas savā pēdējā skolas gadā, Khalid kopā ar pāris saviem tuvākajiem draugiem devās uz El Paso, Teksasā, lai strādātu pie singla “Shot Down”. 

“Es gribēju, lai tā ir dziesma, kurai tu vienkārši vari sist līdzi knipjus, bet es arī gribēju, lai tā būtu dziesma, pie kuras tu vari izraudāties,” skaidro mūziķis. Kad viņš iznācis no ierakstu studijas, visi viņa draugi esot bijuši asarās. “Šī varētu būt īstā,” nodomājis dziedātājs. 

image 1

 

Vēlāk viens no viņa draugiem risināja nesaskaņas ar savu draudzeni. Viņš bija lūdzis Khalid, vai viņš vēlētos braukt viņam līdzi. “Kamēr viņš man stāstīja par šo meiteni, es savā prātā domāju: “Tas ir noraidījums (Shot Down).”” Pirms viņi atvadījās, Khalid nospēlēja savam draugam dziesmu, lai uzzinātu viņa viedokli par to.

“Savā ļaunajā prātiņā es domāju: “Es ceru, ka tas liks viņam raudāt,” bet draugs manī domāja: “Es negribu, lai viņš raud,”” atceras dziedātājs. “Bet es lielākoties ieklausos savā ļaunajā pusē.” 

image 2
Khalid

 

Un Khalid dabūja to, ko gribēja. Viņa draugs sāka raudās. Tad viņš jautāja, kādas ir viņa domas par “Shot Down”, uz ko viņš esot vienkārši atbildējis: “Paldies, ka radīji šo dziesmu.” Mūziķa prātā tā bija īsta uzvara. 

image 3
Khalid

 

“Es radīju dziesmu, kas lika kādam just, kas sapurināja kādu, liekot arī justies labāk,” skaidro Khalid

Ļaujies jūtām arī tu, klausoties Khalid singlu “Shot Down”! 

Mākslinieki: Khalid, Pink, Calvin Harris

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white