Kelvins Heriss izziņo savu nākamo singlu

Publicēšanas datums : 19.10.2017

Skotu dīdžejs izziņo nākamo lielo singlu no sava labo sajūtu albuma “Funk Wav Bounces Vol. 1”, kas Lielbritānijā ieguvis Zelta statusu.

Kelvinam Herisam (Calvin Harris) šīs pēdējās nedēļas ir bijušas ļoti labas. Viņa jaunākais albums “Funk Wav Bounces Vol. 1” ieguvis Zelta statusu Lielbritānijā, britu Nr. 1 singls “Feels” ticis pie Platīna, bet viņa mega sadarbības singls “Slide” ar Frenku Oušenu (Frank Ocean) un Migos jau ir sasniedzis divkāršo Platīnu. Un šos panākumus viņš atzīmē izziņojot jaunu singlu no vasarīgā albuma. 

image 1

 

“Faking It” ir dziesma, kurā savu vokālo atbalstu sniegusi dziedātāja Kehlani un reperis Lil Yachty. Tas būs jau piektais oficiālais singls no Herisa jaunā albuma, sekojot dziesmām “Slide”, “Heatstroke”, “Rollin’” un “Feels”. 

Ziņas par “Faking It” izdošanu singla formātā Heriss izplatīja savā Twitter profilā, pievienojot arī tā vizuālo noformējumu. 

 

Spriežot pēc vizuālā noformējuma, šī singla krāsa būs lillā. Iepriekšējie singli un to video klipi tika ieturēti zaļos, oranžos, zilos un sarkanos toņos. 

“Faking It” savu ceļu uz radiostaciju kārtību iekarošanu uzsāks jau šo piektdien, 20. oktobrī. Domājams, ka dziesmas mūzikas video klips sekos drīzumā, lai gan atgādināsim, ka ne visi Herisa oficiālie singli pēdējā laikā tikuši pie mūzikas video klipiem. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white