Keitijai Perijai bijusi smaga saruna ar savu ierakstu kompāniju

Publicēšanas datums : 17.01.2018

Reizēm tomēr popzvaigžņu dzīve nav tik salda un lustīga.

Ierakstu kompānijas „Capitol Records” boss pastāstījis, ka viņam bijusi „smaga saruna” ar dziedātāju Keitiju Periju (Katy Perry) viņas jaunākā albuma „Witness” slikto pārdošanas rādītāju dēļ.

image 2
Katy Perry


Atgādinām, ka Perija savu ceturto studijas albumu laida klajā pagājušā gada jūnija, bet par spīti viņas dalībai tādos festivālos kā Radio 1 organizētajā „Big Weekend” un Glāstonberijas festivālā, fani tā īsti to nav izjutuši kā savējo.

Piemēram, Lielbritānijas albumu čārtā ar 16 153 pārdotām kopijām tas tika līdz 6.vietai, bet uz šo brīdi Apvienotajā Karalistē ir pārdots mazāk nekā 60 000 albuma kopiju.

image 6Te būtu vietā atzīmēt, ka visiem iepriekšējiem Perijas albumiem Lielbritānijā tika pārdots vairāk nekā 500 000 kopiju.

Viņas līdz šim vislabāk pirktais albums šajā valstī ir 2010.gadā iznākušais „Teenage Dream”, kas nopelnīja četrus Platīna diskus, kas nozīmē, ka tam ticis pārdots vairāk nekā 1,2 miljoni kopiju.

image 8„Tas ir interesants stāsts,” teicis „Capitol Records” direktors Stīvs Bārnets (Steve Barnett). „Es viņu mīlu, un mums abiem ir lieliskas attiecības.”

image 1
Steve Barnett


Viņš arī izteicis domu, ka četrus gadus ilgušais klusuma periods starp dziedātājas trešo un ceturto albumu uz slikto pusi ir ietekmējis fanu attiecības ar zvaigzni.

image 3
Katy Perry


„Un tā nu tu apsēdies, un tev ir smaga saruna ar viņu un viņas menedžmenta komandu,” Bārnets pastāstījis iknedēļas šovbiznesa žurnālam „Variety”.

„Lai cik arī tu veiksmīgs esi bijis pagātnē, tu joprojām tikai mācies. Personiski es no mūsu kļūdām esmu iemācījies vairāk nekā no mūsu panākumiem, un es uzskatu, ka mūsu mākslinieki ietilpst tajā pašā cilvēku kategorijā.”

image 4
Katy Perry


Perija pati pašlaik atrodas savas „Witness” pasaules koncertturnejas, kurai klājas labāk nekā albumam, kura vārdā tā nosaukta, vidū.

image 5Greznais, jautriem pārsteigumiem bagātais šovs, par spīti tajā piedzīvotajām dažādajām tehniskajām ķibelēm, pagājušajā gadā nopelnījis 28,1 miljonu dolāru. Lielbritānijā ar koncertiem Keitijai paredzēts ierasties šā gada jūnijā.

Tāpat Perija pavisam drīz debitēs kā tiesnese televīzijas talantu šova „Amerikāņu elks” („American Idol”) atjaunotajā versijā, un, pēc Bārneta vārdiem, jau esot sākusi plānot savu muzikālo atgriešanos.

image 7
Katy Perry


„Viņai ir plāns, un mums ir plāns, un man par to ir laba sajūta.”

Cerēsim, ka šī labā sajūta pārtaps arī labos rezultātos!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white