Keitija Perija iestājas par sieviešu tiesībām

Publicēšanas datums : 10.01.2017

Spēcīgām un apņēmīgā sievietēm pretinieku nav. Ja vēl tās ir skaistas, bagātas un slavenas sievietes, jebkura misija jau uzskatāma par izpildītu.

image 13
Katy Perry; Scarlett Johansson


Par sieviešu spēka un iespēju uzskatāmu demonstrāciju nolēmusi parūpēties dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry), kā arī aktrises Skārleta Johansone (Scarlett Johansson) un Eimija Šūmere (Amy Schumer), kuras plāno piedalīties sieviešu tiesībām veltītā demonstrācijā ASV galvaspilsētā Vašingtonā.

image 2
Amy Schumer


Pirmās, kas apliecināja savu dalību publiskajā asfalta deldēšanā, kas notiks 21.janvārī, bija Holivudas aktrises Džuliana Mora (Julianne Moore) un Džesika Česteina (Jessica Chastain). Tagad viņām piebiedrojušās arī citas pazīstamas sievietes.

image 8
Julianne Moore


image 7
Jessica Chastain


Kā ziņo aģentūra “Associated Press”, “Atriebēju” (The Avengers”) zvaigzne Johansone pasākumā piedalīsies, lai “tiktu sadzirdēta mana balss un lai iestātos par to, kam ticu.” Šī pozīcija zvaigžņu vidū īpaši aktuāla kļuvusi pēc tam, kad jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps (Donald Trump) un viņa vadītā administrācija “uzbrukusi” sieviešu reproduktīvajām tiesībām, atsakoties piešķirt finansējumu bezpeļņas organizācijai, kas rūpējas par reproduktīvo veselību ASV un pasaulē - “Planned Parenthood”, kā arī savu konservatīvo uzskatu attiecībā uz abortiem dēļ.

image 4
Cher


image 11
Patricia Arquette


image 12
Olivia Wilde


Popzvaigzne Keitija Perija, kura iepriekš ļoti aktīvi atbalstīja Trampa konkurenti uz ASV troni Hilariju Klintoni (Hillary Clinton), arī izteikusi gatavību piedalīties Vašingtonā notiekošajā akcijā līdzās tādām zvaigznēm kā Šūmere, mūzikas leģenda Šēra (Cher), aktrisēm Patrīcijai Ārketei (Patricia Arquette), Olīvijai Vaildai (Olivia Wilde), Debrai Mesingai (Debra Messing) Ūzo Adubai (Uzo Aduba) Frānsisai Makdormandai (Frances McDormand) un jaunajai multimāksliniecei Zendaijai (Zendaya).

image 5
Debra Messing


image 10
Uzo Aduba


image 6
France McDormand


image 9
Zendaya


Akcijas organizētāji rēķina, ka demonstrācijā, kas notiks nākamajā dienā pēc Trampa inaugurācijas ceremonijas, piedalīsies vairāk nekā 100 000 cilvēku.

Tikmēr kādreizējā seriāla “Betija – neglītene” (“Ugly Betty”) zvaigzne aktrise Amerika Ferera (America Ferrera) ir nozīmēta par demonstrācijas “mākslinieku galda” atbildīgo personu un palīdz pasākuma organizēšanā.

image 1
America Ferrera


“Kopš vēlēšanām ļoti daudzi baidās, ka viņu balsis netiks sadzirdētas,” aktrise skaidrojusi savu dalību pasākumā. “Esot māksliniecēm, sievietēm un, kas vissvarīgāk, uzticamām Amerikas pilsonēm, ir ļoti būtiski, lai esam kopā centienos aizsargāt savas tiesības, pašcieņu un savus līdzcilvēkus.”

Vienotības demonstrācijas tiek plānoties arī citviet Amrikā un pasaulē. Vienu šādu pasākumu Pārksitijā, Jūtas štatā, kurā notiks arī Sandensas Filmu festivāls, vadīs komediante Čelsija Hendlere (Chelsea Handler).

image 3
Chelsea Handler

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white