Kāpēc Mailija Sairusa nolēmusi mainīt savu imidžu

Publicēšanas datums : 17.07.2017

Mailija Sairusa (Miley Cyrus) uz visiem laikiem atvadījusies no savām mēles rādīšanas un tverkošanas dienām.

Dziesmas „Malibu” izpildītāja atzinusies, ka viņa izlēmusi krasi mainīt savu imidžu pēc tam, kad viņas pašas skaļās, šokējošās un muļķīgās izdarības reizēm likušas viņai justies kā ļaunprātīgi izmantotai.

image 5
Miley Cyrus


„Tas kļuva par ko tādu, ko cilvēki no manis gaidīja,” jaunākajā intervijā modes žurnālam „Harper’s Bazaar”, uz kura vāka Mailija šomēnes redzama, viņa komentējusi savu skandalozo tērpu izvēli un mežonīgo personību.

image 7„Es negribēju ierasties uz fotosesijām un būt tā meitene, kura visu laiku atkailina krūtis un rāda mēli. Sākumā ar šādu uzvedību es it kā teicu: „Pie velna jūs visus. Meitenēm ir jābūt brīvām,” vai kaut ko tādā garā. Bet tas viss nonāca tik tālu, ka es jutos pārāk seksualizēta.”

Turklāt, kā turpinājusi dziesmas „Can’t Be Tamed” izpildītāja, daudzas citas zvaigznes sākušas izmantot viņas aizsākto tradīciju attiecībā uz skandalozu izskatu.

image 1
Miley Cyrus


„Pat Met Gala pasākumā visu apskatei tika izstādītas krūtis un dibeni, tad par kādu stilu mēs te varam runāt?” viņa teikusi. „Tagad man daudz stilīgāk ir tā nedarīt.”

Tajā pašā intervijā Mailija atzinusi, ka nespējot lāga atcerēties savas bērnu dienas karjeras aspektus, jo nemitīgi tās dēļ atradusies zem milzīga spiediena.

image 3
Miley Cyrus


Atgādinām, ka aktrise un dziedātāja savu ceļu uz slavu un atpazīstamību uzsāka 2006.gadā, kad tika pie lomas Disneja kanāla seriālā „Hanna Montana” („Hannah Montana”) un jau pēc gada izdeva savu pirmo disku „Meet Miley Cyrus”. Kas bija seriāla otrās sezonas skaņu celiņš.

image 6„Ir tik daudz kā tāda, ko es no savas bērnības neatceros, jo man tolaik tik daudz kas bija jāpatur prātā,” viņa pastāstījusi modes žurnālam. „Es neapzinājos, kāds uz mani tiek izdarīts spiediens un kā tas mani ietekmējis līdz, jāsaka, šim gadam.”

image 2
Miley Cyrus


Papildus savai jaunajai mūzikai Mailija arī aktīvi reklamē savu „Happy Hippie” fondu, kas pievērš uzmanību gados jauniem bezpajumtniekiem, īpaši no LGBTQ sabiedrības vidus.

image 8Tāpat viņa sevi uzskatot par labu paraugu jauniem cilvēkiem, jo nebaidoties runāt par savu identitāti un seksualitāti.

„Tas, ka es visai pasaulei esmu atrādījusi savas krūtis, nepadara mani par sliktāku paraugu,” viņa teikusi.

image 4
Miley Cyrus


Galvenais ir no savām kļūdām kaut ko mācīties, tāpēc – uz priekšu, Mailij!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white