Kamilla Kabelo par pusaugu seksualitātes izpaušanu

Publicēšanas datums : 12.01.2017

Ekskluzīvā intervijā ar Lenu Danemu (Lena Dunham) bijusī Fifth Harmony dalībniece runā par sociālajiem tīkliem, iesaistīšanos politikā un pusaugu seksualitātes izpaušanu. 

Pāris dienas pirms aiziešanas no grupas Fifth Harmony, dziedātāja Kamilla Kabelo (Camila Cabello) sniedza ekskluzīvu interviju amerikāņu rakstniecei un aktrisei Lenai Danemai viņas podkāstam “Women of the Hour”. Tajā 19 gadus vecā mūziķe runā par sociālajiem tīkliem, savu iesaistīšanos politikā un seksualitātes izpaušanu kā pusaugu popzvaigznei.

Intervijā Kabelo pateicās savai mātei, kas visu šo karjeras sākuma laiku ir palīdzējusi meitai saglabāt veselo saprātu. Dziedātājas māte turējusi meitu piezemētu, atgādinot viņai, no kurienes nākusi, proti, Kabelo ir kubiešu imigrante Amerikā. Tas savukārt palīdzējis meitenei izmantot savu popularitāti un publisko tēlu, lai ieņemtu politisko nostāju. 

Šis bija pirmais gads, kad Kamilla varēja piedalīties vēlēšanās. Runājot par saviem politiskajiem uzskatiem, dziedātāja apgalvoja, ka vēlēšanu laikā viņa kā latīņamerikāniete jutās atbildīga aizstāvēt savus cilvēkus un savu kultūru. “Tagad un arī turpmāk uz priekšu es aizstāvēšu imigrantus un es aizstāvēšu arī spāņu izcelsmes [hispanics] cilvēkus un viņu tiesības,” intervijā apgalvojusi jauniete. “Man ir sajūta, ka tas vienkārši ir mans pienākums.” 

image 2

 

Sarunas turpinājumā meitene arī runāja par sociālo tīklu ietekmi uz viņas dzīvi un savu izvēli tos izmantot pēc iespējas mazāk. “Labākais lēmums, ko es līdz šim esmu savā karjerā pieņēmusi, ir turēšanās pa gabalu no sociālajiem tīkliem šogad,” Danemai stāsta Kabelo. “Es nemaz neeju tajā, un veltu visu savu uzmanību uz sevis pilnveidošanu un attīstīšanu kā māksliniecei, un jaunu veidu meklēšanai izaugt kā personai. Tas viss man palīdz būt piezemētai, un man nav jāsatraucas par 1000 cilvēkiem, domājot, ka viņiem nepatika manas kurpes.” 

Kad Danema jautāja par spiedienu, ko izjūt jaunas meitenes, “prezentējot sevi kā pilna laika seksa simbolus”, un kā tieši tas ir ietekmējis Kamillu, dziedātāja piekrita, ka tā vienmēr ir bijusi problēma viņas karjerā. “Jo sevišķi tad, ja runa ir par meiteņu grupu, ir bijušas vairākas reizes, kad cilvēki ir centušies mūs seksualizēt tikai, lai piesaistītu vairāk uzmanības. Diemžēl sekss ir pārdodams,” atklāj meitene. “Noteikti ir bijušas reizes, kad ir lietas, ar kurām neesmu jutusies komfortabli un man bijis jāieliek “papēdis grīdā”. Nav nekā slikta seksualitātes izrādīšanā. Ja tev tas ir iekšā, tad tā vienkārši ir tavas būtības izpaušana. Ja tu vēlies tajā dalīties ar cilvēkiem, tad tas ir lieliski. Es to dievinu. Paskatieties tikai uz Riannu (Rihanna). Viņa ir tik seksīga. Viņa nāk no Seksīgās Planētas. Es viņu pielūdzu. Es patiešām, patiešām pielūdzu.” 

image 1

 

Kabelo 2012. gadā piedalījās šova “The X Factor USA” atlasē, kur, tiekot kā solo māksliniece līdz “žūrijas māju” (Judges’ house) kārtai, viņai piedāvāja apvienoties ar vēl četrām šova dalībniecēm un izveidot grupu. Tolaik Kabelo bija tikai 15 gadi. 2016. gada decembrī meiteņu apvienība Fifth Harmony nāca klajā ar paziņojumu, ka Kamilla Kabelo ir nolēmusi pamest grupu, lai pievērstos savai solo karjerai. 

Noklausies arī pilno Kamillas interviju ar Lenu Danemu! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white