Kamilla Kabeijo beidzot atklāj, kad iznāks viņas solo debijas albums

Publicēšanas datums : 06.12.2017

Bijušās Fifth Harmony dalībnieces pirmais solo albums klausītāju rīcībā nonāks jau janvāra sākumā. 

Jau ziņojām, ka Kamilla Kabeijo (Camila Cabello) ir pabeigusi darbu pie sava solo debijas albuma. Tagad zvaigzne ir atklājusi, ka to būs iespējams dzirdēt jau 12. janvārī. Turklāt tā nosaukums tomēr būs “Camila Cabello”, nevis “The Hurting… The Healing… The Loving” kā sākotnēji bija ieplānots. 

“Mans debijas albums beidzot ir pabeigts. Tagad es cenšos nomierināt savus sirdspukstus! Paldies jums, ka bijāt visu šo gadu tik pacietīgi ar mani,” dziedātāja teica saviem faniem Instagram publikācijā. “Visās šajās dziesmās ir īpašas atmiņas, un es nemelošu, ir ļoti emocionāli palaist tās vaļā.” 

to my Camilizers.... my debut album is finally finished. now i'm trying to steady my heartbeat!!!!!!! thank you for being so patient with me this year, i can't wait for you to hear what has been the soundtrack to the past year of my life... all of these songs have special memories behind them, and i'm not gonna lie, it feels emotional letting them go, feels like the end of a chapter... i decided to call it by my name, because this is where this chapter in my life ended. it started with somebody else's story, it ended with me finding my way back to myself. my album is gonna be available for pre order this Thursday, and i'm putting out two instant grat tracks with it.... one is called never be the same, and one is called real friends. it's in your hands January 12 love you guys so much, Camila

A post shared by camila (@camila_cabello) on

 

“Tev ir tikai viena iespēja radīt debijas albumu un šobrīd man ir tik daudz dziesmu, par kurām esmu sajūsmā. Ir tie albumi, kuros ir vairākas dziesmas, kas acīmredzami nav pietiekami labas, lai būtu singli. Es vēlos, lai katra dziesma būtu singla vērta,” oktobrī intervijā ar britu Oficiālo topu kompāniju (Official Charts Company) atklāja Kabeijo.

Dziedātāja arī ir atklājusi, ka albuma iepriekšpārdošana sāksies jau šonedēļ, kad iznāks vēl divas jaunas dziesmas – “Never Be The Same” un “Real Friends”. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white