Kāda mūzika uzkurina FC Barcelona?

Publicēšanas datums : 29.12.2016

Viena no slavenākajām futbola komandām apvienojusi spēkus ar straumēšanas vietni Deezer, radot jaunu kanālu “The Sound of Barça”. Uzzini, kādu mūziku komanda klausās iesildīšanās laikā! 

The Who hits “My Generation”, Dženiferas Lopesas (Jennifer Lopez) “Ain’t Your Mama” un Daddy Yankee “Shaky Shaky” ir tikai pāris dziesmas, kas atskan futbola komandas FC Barcelona iesildīšanās laikā, palīdzot uzkurināt spēlētājus pirms došanās laukumā. Vismaz tā var spriest pēc komandas iesildīšanās pleilistes, kas publicēta viņu oficiālajā “The Sound of Barça” Deezer profilā. Šis ekskluzīvais ieskats komandas “aizkulisēs” ir tikai viena daļa no jaunās sadarbības starp futbola klubu un straumēšanas servisu. 

Komandas kanālā var atrast arī puslaika pleilisti, kā arī atsevišķu spēlētāju veidotos atskaņošanas sarakstus ar savām mīļākajām dziesmām. Tajos starp spāņu pop dziesmām atradīsiet arī Maiklu Džeksonu (Michael Jackson), Red Hot Chili Peppers, The Rolling Stones, Dreiku (Drake) un citus mūziķus. Vienīgi komandas superzvaigzne Lionels Mesi (Lionel Messi) ir bijis pārāk aizņemts gūstot vārtus, lai iesaistītos jaunajā straumēšanas projektā, kas Deezer lietotājiem pieejams no 15. decembra. Viņa atskaņošanas saraksts pagaidām iekļauj tikai vienu dziesmu – Andresa Kalamaro (Andres Calamaro) “Maradona”. 

image 2

 

Balstoties uz futbola kluba Deezer profilu, komandas vismīļākais mākslinieks… jeb, precīzāk, māksliniece ir Šakira (Shakira). Un tam nevajadzētu būt pārsteigumam, jo viņa ir komandas biedra Žerāra Pikē (Gerard Piqué) dzīvesbiedre un bērnu māte. 

image 1

 

Kā apgalvo straumēšanas vietne Deezer, “The Sound of Barça” komandas pleilistes tiks atskaņotas skaļruņos gan pirms spēlēm, gan spēļu laikā, kad viņi atradīsies Barselonas futbola stadionā Camp Nou. Tāpat Deezer reklāmas parādīsies arī uz lielajiem stadiona ekrāniem. 

“Šī sadarbība ne vien ļaus mums piešķirt futbola un mūzikas faniem personīgāku pieeju ekskluzīvam saturam, bet satuvinās mūzikas fanus ar vienu no populārākajiem sporta veidiem pasaulē: futbolu,” stāsta Deezer reklāmas direktors Golans Šakeds (Golan Shaked). 

Decembra sākumā Deezer paziņoja arī par līdzīgu sadarbības līgumu ar futbola klubu Manchester United. 

Ar FC Barcelona iesildīšanās atskaņošanas sarakstu vari iepazīties šeit, bet komandas profilu, kurā redzami citi atskaņošanas saraksti – šeit

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white