Kāda ir pašnāvību novēršanas palīdzības līnijas statistika pēc Logic hita izdošanas?

Publicēšanas datums : 17.11.2017

Kopš Logic laidis klajā savu singlu “1-800-273-8255”, ASV Nacionālā pašnāvību novēršanas telefona līnija ir ļoti nodarbināta ar palīdzības sniegšanu. 

Reperis Logic nosaucis “1-800-273-8255” par vissvarīgāko dziesmu, ko viņš jebkad ir sarakstījis, publicējot oficiālos statistikas datus no Nacionālās pašnāvību novēršanas telefona līnijas. Kā jau zināms, dziesmas nosaukums ir īstais palīdzības tālruņa numurs, un tā savu debiju piedzīvoja 28. aprīlī. Šajā dienā uz telefona numuru piezvanīja otrais vislielākais zvanītāju skaits, kāds vienā dienā redzēts – vairāk nekā 4’573 zvanu. 

Logic, Alesija Kara (Alessia Cara) un Khalid izpildīja dziesmu kopā arī šā gada MTV Video mūzikas balvu (Video Music Awards (VMA)) pasniegšanas ceremonijā 27. augustā. Viņiem uz skatuves pievienojās cilvēki, kuri mēģinājuši izdarīt pašnāvību, ģērbušies baltos T-kreklos, uz kuriem bija uzdrukāts dziesmas nosaukums jeb palīdzības tālruņa numurs. 

Dienu pēc spēcīgās VMA uzstāšanās, palīdzības līnija saņēma 5’041 zvanu. Kā apgalvo organizācijas pārstāvji: “Zvanu skaits ir palicis daudz augstākā līmenī, nekā bija pieredzēts iepriekš, kopš dziesmas izdošanas datuma.” 

Statistikā arī izcelts, ka palīdzības tālruņa meklējumu skaits Google ievērojami pieaudzis dienā, kad iznāca dziesma – vairāk par 100%. Turklāt vairums krīzes centru ziņojuši, ka zvanītāji pieminējuši Logic dziesmu. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white