Kā tikt pie Billboard Music balvas?

Publicēšanas datums : 19.05.2017

Gaidot šīs svētdienas ceremoniju, turpinām stāstu par Billboard Music Awards.

Palikušas tikai dazas dienas līdz 2017.gada Billboard Music Awards, kurā par prestižajām balvām sacentīsies tādi mākslinieki kā Dreiks (Drake), The Chainsmokers, Adele, Bejonse (Beyoncé) un daudzi citi.

image 6
Beyonce


Paturot to visu prātā, līdz ar lielās nakts tuvošanos tomēr prāta nostūrus nodarbina viens konkrēts jautājums: Kas tad īsti ir jādara, lai iegūtu Billboard Music balvu?

Tādas zvaigznes kā Teilore Svifta (Taylor Swift), Adele, Rianna (Rihanna) un Džastins Bībers (Justin Bieber) pēdējo gadu laikā ir iemanījušies savākt visvairāk BBMA. Veicot nelielu izmeklēšanu, mums šķiet, ka esam atklājusi, kā un kāpēc viņiem ir tik ļoti veicies…

image 7

 


Topi


Pirmkārt un galvenokārt, lai tu vispār tiktu līdz Billboard Music Awards, tavām dziesmām ir labi jāveicas dažādos mūzikas topos.

Patiesību sakot, pretēji citiām mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijām, kurās uzvarētājus nosaka ar balsošanas sistēmas palīdzību, Billboard Music Awards finālistu vārdi tiek noteikti pēc viņu dziesmu un albumu pārdošanas rādītājiem, popularitātes straumēšanas servisos, skanēšanas radio stacijās biežuma, koncertturnejām un sociālajām aktivitātēm – visa tā, ko visa gada garumā monitorē Billboard.

image 5
The Chainsmokers


Šā gada šova dalībnieku rādītāji ņemti vērā no 2016.gada 18.marta līdz 2017.gada 16.martam.


Liela fanu bāze


Vēl viena līdzība, ko saskatīsi starp iepriekšējo gadu BBMA lielajiem uzvarētājiem, ir viņu fanu bāze.

Piemēram, Teilorei Sviftai, kurai pieder 21 BBMA, un Arianai Grandei (Ariana Grande), kura tikusi nominēta 13 reižu, abām visā pasaulē seko miljoniem cilvēku. Patiesību sakot, Grandei ir otrs lielākais sekotāju skaits Instagramā, un Svifta no viņas daudz neatpaliek. Selēna Gomesa (Selena Gomez), kura arī nevar sūdzēties par nomināciju trūkumu, šajā kategorijā joprojām atrodas 1.vietā.

image 4
Taylor Swift


Vēl viens spožs piemērs ir Bībers. Viņš pavisam ir aiznesis mājās 15 BBMA, un mēs visi zinām, cik spēcīgi ir viņa sekotāji (Beliebers).


Radio hits pēc radio hita


Šogad nomināciju līderi ir Dreiks, The Chainsmokers, Rianna un Twenty One Pilots. Lai arī viņu mūzikas stili ārkārtīgi atšķiras, viena kopēja iezīme tomēr ir saskatāma: Viņu dziesmas vienmēr skan radio.

image 1
Drake


Padomā pats: Cik reižu pēdējā gada laikā tu esi dzirdējis „One Dance”, „Love on the Brain” vai „Closer”? Iemesls tam ir tāds, ka viņu dziesmas ilgu laiku ir noturējušās topu augšējās pozīcijās, līdz ar to viņi tika arī nepārtraukti spēlēti radio viļņos. Tas mūs, savukārt, noved atpakaļ pie pirmā punkta – visu nosaka topi.


Jauns albums


Vēl viens faktors, kas var palīdzēt mūziķiem tikt pie kādas Billboard Music balvas, ir tas, ja viņi informācijas apkopošanas laikā ir izdevuši jaunu albumu.

Piemēram, Dreiks šajā periodā ir izdevis gan „Views”, gan „More Life”. The Chainsmokers izdeva „Memories… Do Not Open” un „Collage”, bet Šons Mendess (Shawn Mendes), kurš šogad ir ticis pie savas pirmās Billboard Music Awards nominācijas, izdeva „Illuminate”.

image 3

 


„Grammy” nominācija


Visbeidzot, lai arī tev nav jāiegūst milzīgs daudzums „Grammy” balvu, nominācija šai prestižajai balvai var norādīt arī uz to, kas varētu tikt pie dažām BBMA.

Piemēram, Adele ir tikusi pie dažām BBMA nominācijām pēc tam, kad šā gada sākumā lauza rekordus ar savām daudzajām „Grammy” uzvarām. No otras puses, Bībers savā mūžā ir ticis tikai pie vienas „Grammy” balvas, tomēr BBMA vēsturē jau ticis ierakstīt kā viens no visvairāk balvu saņēmušajiem māksliniekiem.

image 2
Justin Bieber


Par kuriem mūziķiem tu turi īkšķi šā gada Billboard Music Awards?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white