Kā savus pirmos Ziemassvētkus tēva statusā plāno nosvinēt Liams Peins?

Publicēšanas datums : 14.11.2017

Liams Peins (Liam Payne) gatavojas svarīgākajai svētku sezonai savā dzīvē.

Popdziedātājs un jaunais tētis drīz vien skatīsies uz Ziemassvētkiem sava un Šerilas Koulas (Cheryl Cole) dēla Bēra Peina (Bear Payne), kuru abi sagaidīja pasaulē šā gada martā, acīm.

image 1
Liam & Bear


24 gadus vecais dziedātājs kanālam „E! News” uz šā gada MTV EMA ceremonijas sarkanā paklāja apgalvojis, ka nevarot vien sagaidīt, kad varēs šos svētkus nosvinēt ar savu mazo.

image 2
Liam Payne


„Tas būs lieliski,” sajūsminājies bijušais puišu grupas One Direction dalībnieks. „Mēs esam sagatavojuši dāvanu zeķes ar mūsu vārdiem uz tām un visas citas tās jaukās lietas.”

„Pie mums ciemosies visa mana ģimene,” atklājis Liams. „Mums būs lielas Ziemassvētku pusdienas.”

Liama koncertturneja, kurā viņš patlaban atrodas, noslēgsies 17.decembrī, kas nozīmē, ka britu zvaigznei būs pietiekami daudz brīva laika, ko pavadīt otrpus okeānam kopā ar Bēru un Šerilu.

image 3
Liam Payne


Kopš kļūšanas par tēvu Peins ne reizi vien uzsvēris, cik ļoti pozitīvi mazulis ietekmējis viņa un Šerilas dzīvi.

„Brīdī, kad mazais zēns vai meitene ieskatās tev acīs, tava dzīve uz mūžu ir mainījusies,” dziesmas „Strip That Down” izpildītājs sacījis Austrālijas radio raidījumā „The Kyle and Jackie O Show”.

image 4
Liam Payne


Vēlāk jūnija sākumā jautājumu un atbilžu sērijas faniem laikā viņš piebildis: „Es teiktu, ka vannošanas laiks ir pats burvīgākais, tas ir vissmieklīgākais. Mazais Bērs ir lielisks, viņš tikko ir iemācījies ķiķināt. Tikai pirms pāris dienām mēz pirmo reizi izdzirdējām viņu ķiķinām. Palēnām esmu pamanījis, ka, kad es viņu paņemu uz rokām, viņš atplaukt burvīgā mazā smaidā. Viņš smaida tāpat kā viņa mamma, un viņa mammai ir ļoti skaists smaids.”

image 5
Liam Payne; Cheryl Cole


„Pašlaik mēs debatējam par to, kādā krāsā ir viņa acis,” Peins turpinājis. „Mēs neesam īsti droši… Šerila saka: „Mīļais, tās ir brūnas,” bet es atkal saku: „Nē, tās ir zilas.” Tā mēs strīdamies, līdz beigās man vienkārši nākas atzīt, ka tās ir brūnas.”

Tikmēr jāatgādina, ka Šerila pēc bērna laišanas pasaulē pirmo reizi publiskā pasākumā bija redzama septembrī.

image 6
Cheryl Cole


Tad nu novēlēsim Peinu ģimenei un katram no mums īpaši skaistus, sirsnības un mīlestības pilnus Ziemassvētkus!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white