Jauna mūzika no Lorde jau nākammēnes

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Pēc milzum ilgas gaidīšanas jaunzēlandiešu dziedātājas Lorde jaunajam albumam ierakstu studija „Republic Records” beidzot ir devusi klajā laišanas datumu.

Dziedātāja, kuras īstais vārds ir Ella Jeliča-O’Konora (Ella Yelich-O’Connor), savu debijas albumu „Pure Heroine”, kurā bija iekļauti tādi pazīstami singli kā „Tennis Court” un "Royals”, klajā laida vēl 2013.gadā.

Jaunu mūziku no viņas neesam dzirdējuši kopš dziesmas „Yellow Flicker Beat” iekļaušanas filmas „Bada spēles: Zobgaļsīlis 1.daļa” („The Hunger Games: Mockingjay – Part 1”) 2014.gadā. Izskatās, ka ilgajai gaidīšanai beidzot tiks pielikts punkts, jo dziedātājas ierakstu kompānija esot apstiprinājusi, ka viņas jaunais muzikālais materiāls būs pieejams jau pēc dažām nedēļām.

Šādi jaunumu neapšaubāmi ir iepriecinājuši Lorde fanus un daudzi savu sajūsmu ir pauduši sociālajos tīklos.

„Esmu tik gatavs jaunajai Lorde mūzikai. IR PAGĀJUŠI 4 GADI,” viens no viņiem rakstījis, kamēr otrs atzinies: „Marta sākumā gaidāma jauna mūzika no Lorde. Es mirstu.”

Vēl tikai pagājušomēnes 20 gadus vecā māksliniece atklāja, ka dodas uz ASV, lai pabeigtu darbu pie sava otrā albuma. Tāpat viņa arī paziņoja, ka šajā darbā viņai vairs nepalīdzēs producents Džoels Litls (Joel Little), kurš bija atbildīgs par „Pure Heroine”.

Jau pagājušā gada augustā Lorde bija spiesta taisnoties faniem, kuri viņu apbēra ar jautājumiem, kad beidzot viņi varēs dzirdēt sava elka jauno mūziku. Viens no faniem, pazīstams kā @gabatron9, pat pajautāja: „Kā tu domā, vai mēs reiz tiksim pie otrā albuma vai mums vienkārši tevi kā mākslinieci ir jāaizmirst?”

image 2
Lorde


Uz to Lorde atbildēja: „@gabatron9, vari mani aizmirst, ja tā vēlies! Es esmu māksliniece, es ierakstu albumu, kad man ir pietiekami daudz stāstu, ko izstāstīt, turklāt tas viss ir mans, katra melodija, katrs dziesmas vārds, to nedara kāda slepena komanda, kas ik pa astoņpadsmit mēnešiem ieslēdz kādu maģisku aparātu… mūzika ir ierakstīta, tagad atrodamies producēšanas fāzē. Esmu veselu gadu strādājusi kā zirgs, lai padarītu šo lietu jums lielisku.”


Tas viss ir skaisti, bet zināt, kad tieši varēs dzirdēt kaut ko jaunu no iemīļotā mākslinieka, vienmēr patīkami nomierina.

Tagad mēs zinām – jauns mēnesis, jaunas dziesmas no Lorde. Urā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white