Jauna dokumentāla filma, jauna Naiala Horana dziesma

Publicēšanas datums : 12.10.2017

Naials Horans (Niall Horan) varbūt arī nav nekāds supervaronis, tomēr viņš zina, ka līdz ar lielu varu nāk arī liela atbildība.

Netici? Tad pajautā viņam par laiku One Direction sastāvā!

image 2
Niall Horan


Nesen publicētājā Apple Music veidotās dokumentālās filmas par dziedātāju reklāmas klipā Horans skaidro, ka būšana vienam no One Direction piecinieka nozīmējusi saskaršanos ar „lielu spiedienu, lai kļūtu tāds, kādu citi tevi vēlas redzēt”.

image 1
One Direction


Pēc tam, kad 2016.gada sākumā grupa izsludināja oficiālu radošās darbības pārtraukumu, Horans tūlīt pat sācis darbu pie savas solo karjeras attīstības.

Pagaidām viņš klausītājiem no sava gaidāmā albuma „Flicker” ir uzdāvinājis trīs solo singlus „This Town”, „Slow Hands” un „Too Much to Ask”.Tagad publicētajā reklāmas klipā tu vari dzirdēt Naialu, spēlējam dziesmu „Mirrors”, kas nemaz vēl oficiāli nav izdota.

„„Flicker” man ir ļoti svarīgs albums,” viņš skaidrojis. „Tas ir kas tāds, pie kā esmu nenogurstoši strādājis. Pēdējo pusotru gadu esmu aizvadījis ierakstu studijas četrās sienās, tāpēc tagad esmu gatavs visiem parādīt, cik ļoti lepojos ar savu albumu.”Vairāk par Horana gaidāmo albumu, kas iznāks 20.oktobrī, lasi šeit un šeit.

image 3Arī Apple Music veidotā dokumentālā filma ar nosaukumu „On the Record: Flicker” nāks klajā tajā pašā dienā.

Mākslinieki: Niall Horan, One Direction

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white