Hurts atgriežas ar jaunu dziesmu "Beautiful Ones"

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Britu popgrupa Hurts svin individuālismu dramatiskajā jaunajā singlā un video klipā “Beautiful Ones”. 

Ir pagājuši divi gadi kopš pēdējo reizi dzirdējām jaunu mūziku no Mančestras dueta Hurts, tomēr viss labais nāk ar gaidīšanu. Tieši šodien, 21. aprīlī, britu puiši ir nolēmuši “laist pasaulē” savu pirmo singlu no gaidāmā ceturtā studijas albuma. 

BEAUTIFUL ONES is out now. Watch the official video at informationhurts.com

A post shared by Theo Hutchcraft (@theohurts) on

 

Dziesmu “Beautiful Ones” pati apvienība raksturo kā “individualitātes svinēšanu”. Tā pilnībā izceļ viņiem raksturīgo eiro-sintpopa skaņu, piešķirot tai bezkaunīgu un lipīgu deju zāles noskaņu. Tajā saklausīsiet arī pietiekoši daudz klasiskā roka un ģitāru solo skaļās skaņas. 

Tikmēr dziesmas video klipā redzam kā norisinājies Hurts dalībnieka Teo Hačkrafta (The Hutchcraft) vakars līdz brīdim, kad, noklāts ar asinīm, viņš notriec kādu ar mašīnu. Vizuālais singla materiāls nepilnu četru minūšu laikā apspriež tādas tēmas kā “naidu, mīlestību, brutalitāti un skaistumu, kas apskatītas caur gabalu, kurš savas saknes laidis gan intrigā, gan empātijā”. 

Pagaidām par Hurts nākotnes plāniem ir ļoti maz informācijas, taču ir vairāk nekā droši apgalvot, ka tuvākajā laikā mūsu rīcībā varētu nonākt grupas ceturtais albums. 

Mākslinieki: Hurts

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white