Hita "Don't Kill My Vibe" izpildītājas Sigrid jaunākais veikums

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Ietekmējusi mūzikas apriti ar savu starptautisko debijas singlu “Don’t Kill My Vibe”, norvēģu dziedātāja Sigrid ir laidusi klajā nākamo skaņdarbu. 

20 gadus vecā Sigrida Solbaka (Sigrid Solbakk), profesionāli pazīstama vienkārši kā Sigrid, ir publicējusi jaunu dziesmu. Tās nosaukums ir “Plot Twist”, un tā ir gatava radio pop dziesma, kas, līdzko sasniegs tavas ausis, iesakņosies tur uz palikšanu. Papildināta ar priecīgām sintezatora skaņām, Sigrid izrāda savu mīlīgo un sapņaino vokālu. Rezultātā ir absolūti perfekts, un jau kārtējo reizi varam pārliecināties, ka viņa ir viena no šī brīža daudzsološākajām māksliniecēm mūzikas industrijā. 

A post shared by sigrid (@thisissigrid) on

 

“Plot Twist”, līdzīgi kā vairākas citas savas dziesmas, Sigrid sarakstījusi pati. Interesantā kārtā meitene agrāk vēlējusies būt juriste, jo necerēja, ka viņai jelkad būs iespēja nodarboties ar mūziku profesionāli. “Es baidījos kādam atklāt un izteikt skaļi, ka vēlos kļūt par mūziķi,” kanālam BBC stāstījusi dziedātāja. 

Sigrid ieguva plaša mēroga atpazīstamību pateicoties savam debijas singlam “Don’t Kill My Vibe”. Vairāki ievērojami mūzikas eksperti slavēja jauno izpildītāju, pielīdzinot viņu jaunzēlandiešu superzvaigznei Lordei (Lorde). Kāds mūzikas kritiķis pat apgalvojis: “Sigrid graujošā balss atšķir viņu no jebkura cita popdziedātāja, kas šobrīd apgrozās aktuālajā mūzikā.” 

Domājams, tuvākajā laikā sagaidīsim arī talantīgās mūziķes debijas albumu, taču pagaidām precīzu detaļu par to nav. 

Mākslinieki: Sigrid, Lorde

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white