Halsijai krīt uz nerviem viņas popzvaigznes statuss

Publicēšanas datums : 19.05.2017

Varētu domāt, ka nav nekā jaukāka kā būt populārai un visu mīlētai popzvaigznei. Diemžēl ne visi ir tādās domās.

Dziedātāja Halsija (Halsey) vēlas atbrīvoties no sev piekārtās popzvaigznes birkas un tikt nopietni uztverta kā alternatīvā māksliniece.

Hita „Now or Never” autore nedomājot, ka viņas darbi esot domāti plašām sabiedrības masām, un esot pārliecināta, ka viņu „košļeņu” mūziķiem pieskaitot tikai mūzikas industrijā pastāvošā seksisma dēļ.

image 6„Reperis Kendriks Lamārs (Kendrick Lamar) ir piedalījies grupas Maroon 5 dziesmā, Teilores Sviftas (Taylor Swift) dziesmā un Sias (Sia) dziesmā – tas ir vairāk popdziesmās, nekā es esmu piedalījusies,” trešdien notikušajā intervijā radioraidījumā „The Zach Sang Show” atzīmējusi 22 gadus vecā dziedātāja.

„Un neviens viņu nesauc par popzvaigzni. Bet mani par tādu sauc, lai gan es pēc savas būtības esmu alternatīvā māksliniece. Nezinu, vai tā ir vīriešu padarīšana, nezinu, vai tā ir pilsētas padarīšana. Es nezinu, kas tas ir. Tomēr, ja tu esi sieviešu kārtas alternatīvā māksliniece un paveic kaut ko, kas vismazākajā mērā atgādina popu, tas tiek nosodīts.”

image 5
Halsey


Ņujorkā dzimusī māksliniece, kuras īstais vārds ir Ešlija Frendžipeina (Ashley Frangipane), kā spilgtu piemēru tam, cik ļoti smagi ir jāstrādā sieviešu kārtas māksliniecei, lai viņu karjeras tiktu uztvertas kā daudzšķautņainas, minējusi vēl vienu pazīstamu ņujorkieti – Lady Gaga.

image 3
Lady Gaga


„Tas darbs, kas Lady Gaga bijis jāiegulda, lai saglabātu ticamību sev kā mazākumu pārstāvošai māksliniecei, ar prātu vienkārši nav aptverams,” Halsija izsaukusies. „Tikko viņa izdarīs kaut ko tādu, kas kādam šķitīs pārāk populārs gājiens, cilvēki uzreiz teiks: „Viņa ir pārdevusies. Viņa ir popmūziķe.”

Kendriks Lamārs var piedalīties Teilores Sviftas dziesmā, un neviens viņu nesauc par popzvaigzni, bet Lady Gaga ir jāvalkā gaļas kleita!”

image 2
Kendrick Lamar


Tomēr pat Halsija atzinusi, ka dēvēšanai par popzvaigzni nav tikai sliktās puses – dziedātāja esot sajūsmināta, ka viņai esot dota platforma, no kuras tā spēj cilvēkus caur savu mūziku aicināt uz sociālu apzinīgumu.

image 4
Halsey


„Grammy” balvas nominante esot uzrakstījusi savu jaunāko dziesmu „Strangers”, kurā piedalās arī grupas Fifth Harmony dalībniece Lorēha Horegi (Lauren Jauregui), kā odu bieži nošķirtajai un par uzbrukuma mērķi izvēlētajai geju, lesbiešu, biseksuālu un transseksuāļu sabiedrībai.

image 1
Halsey; Lauren Jauregui


„Man ļoti patīk tas, ka Lorēna un es esam divas sievietes populārajā mūzikā, kas dzied mīlas dziesmu LGBT sabiedrībai,” par ļoti gaidīto dziesmu izteikusies Halsija. „Tas ir kas nedzirdēts. Ļoti reti izdodas uz to paskatīties caur sievietes prizmu.”

Te vari noklausīties, ko Halsija stāsta par dziesmas tapšanu un tās skanējumu:Gaidīsim Halsijas un Lorēnas duetu „Strangers” un mēģināsim atcerēties citos rakstos Halsiju vairs nesaukt par popmūziķi, popzvaigzni vai jebko citu, kas sākas ar pop-!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white