Gvena Stefani pārdod ģimenes māju

Publicēšanas datums : 11.01.2017

Izskatās, ka amerikāņu rokgrupas No Doubt dziedātāja Gvena Stefani (Gwen Stefani) nolēmusi pilnībā atbrīvoties no visa, kas viņu saista ar šķirto vīru un trīs bērnu tēvu britu rokgrupas Bush līderi Gevinu Rosdeilu (Gavin Rossdale). Viņa sāk dzīvi no sākuma, izliekot pārdošanā savu smalko Beverlīhilsas ģimenes māju.

Hita “Used to Love You” izpildītāja ir gatava pārdot savu īpašumu, kas atrodas kalna galā un attiecīgi arī saucas “Virsotne” (“The Summit”) par “nieka” 35 miljoniem dolāru.

image 6
Gavin Rossdale & Gwen Stefani


47 gadus vecā Stefani 12 000 kvadrātpēdu (apmēram 3660 m2) plašo ēku kopā ar toreizējo vīru Rosdeilu, kuram nu jau ir 51 gads, iegādājās 2006.gadā. 2015.gada augustā pāris pašķīrās, novembrī Gvena sāka tikties ar amerikāņu kantrī dziedātāju un savu šova “The Voice” kolēģi Bleiku Šeltonu (Blake Shelton), bet 2016.gada aprīlī Gvena un Gevins izšķīrās arī juridiski, un tagad izskatās, ka No Doubt soliste ir gatava tikt vaļā arī no pēdējā atgādinājuma par savu laulību.

image 5
Gwen Stefani & Blake Shelton


Īpašums, kurā ir septiņas guļamistabas un vienpadsmit vannasistabu, ir cieši saistīts ar Holivudu. No 2000. līdz 2004. gadam “Virsotni” par savām mājām sauca latīņamerikāņu popmūzikas dīva Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez).

image 1image 2Bez jau nosauktajiem labumiem jaunais potenciālais īpašnieks iegūs arī norobežotu un labi apsargātu māju, baseinu ar bezgalības ilūziju, spēļu laukumu, vistu novietni, apgaismojamu tenisa kortu un labiekārtotas papildēkas. Iespaidīgā saimnieku guļamistaba lepojas ar divām atsevišķām vannasistabām un divām atsevišķām garderobēm.

image 3image 4Attēlos redzamais melnbaltais interjers pavisam noteikti ir Gvenas roku darbs. Tāpat mūziķes gaume manāma virtuves un dzīvojamās istabas iekārtojumā, sienu un grīdu dizainā.

Eh, kur lai ātri atrod 35 miljonus dolāru?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white