Gucci Mane greznās kāzas

Publicēšanas datums : 18.10.2017

Selēnas Gomesas (Selena Gomez) partneris dziesmā „Fetish” Gucci Mane nu ir precēts vīrs!

Ar savu mīļoto meiteni Kīšju Kaoiru (Keyshia Ka’oir) ekstravagantā ceremonijā, ko apmeklējušas hip-hopa pasaules slavenības un kas tikusi tiešraidē translēta televīzijā, reperis salaulājies vakar, 17.oktobrī.

image 3
Gucci Mane & Keyshia


Jaunlaulātie savu priecīgo satraukumu par savu lielo dienu publiskojuši Tviterā rakstot: „"#Laimīgu1017 #1017 10•17•17 tā notiks 10:17 no rīta #TheWopsters.” Un, kā jau pienākas katram sociāli aktīvam pārim, viņi tikuši arī pie savas īpašās dienas tēmtura #TheManeEvent.Svinīgo pasākumu, viscaur tērpušās baltā, apmeklējušas tādas zvaigznes kā Big Sean, Jhene Aiko, Šons Kombss (Sean Combs) jeb Diddy, Riks Ross (Rick Ross), 2 Chainz, Lil Yachty un citi.#TheManeEvent

A post shared by @qcmceo_p on#THEWOPSTERS @donovanlamar @Kookiemaffett @alexusshefts

A post shared by karrueche (@karrueche) onOn the way to Wop Wedding , looking like it !!!

A post shared by 2 Chainz Aka Tity Boi (@hairweavekiller) onA post shared by BET Networks (@bet) on


A post shared by BET Networks (@bet) onViesu vidū bijusi arī realitātes šovu zvaigzne Kima Zolciaka-Bīrmane (Kim Zolciak-Biermann) ar savu meitu Brīlu (Brielle), kuras ar saviem laba vēlējumiem dalījušās Instagramā publicētā video.

„Mēs visi esam tērpušies baltā,” Kima sajūsmināti stāstījusi pirms laulību ceremonijas. „Es nespēju iedomāties, kas mugurā ir jums. Mēs ļoti priecājamies būt šeit un piedalīties šajā skaistajā ceremonijā, kas notiek jums abiem par godu.”

Sev raksturīgajā stilā viņa turpinājusi: „Mans labākais padoms ilgai laulībai, lai gan man šķiet, ka jūs abi to jau esat apguvuši, ir sekss, sekss un vēl vairāk seksa!”Tas, ka dziesmas „Make Love” izpildītāja un viņa izredzētās kāzas bijušas tik greznas gan nav saucams par milzu pārsteigumu, jo jau dienu iepriekš viņi saviem mīļajiem bija sarīkojuši ārkārtīgi greznas pirmskāzu vakariņas, kurās centi netika skaitīti.

Tajā Kīšjai mugurā bijusi sarkana vakarkleita ar garām piedurknēm un tilla svārku daļu, bet Gucci Mane viņai pieskaņojies, uzvelkot sarkanu uzvalku ar melniem žaketes atlokiem.

Wedding tomorrow 10-17-2017

A post shared by Gucci Mane (@laflare1017) onVakariņu laikā abi apmainījušies arī ar dāvanām.

Kaoira savam nākamajam vīram uzdāvinājusi saskaņotas Deivisa (Gucci Mane īstais uzvārds) kunga un kundzes kaklarotas un dimanta tauriņu, kuru viņš valkājis savā kāzu dienā. Arī dziesmas „Gucci Time” izpildītājs ar dāvanām nebija skopojies, savai mīļotajai uzdāvinot viņa un viņas Rolls-Royce Wraith automašīnas.

image 4Vispārējai zināšanai jāpiebilst, ka Gucci Mane savu mīļoto meiteni bildināja 2016.gada novembrī, kad viņi abi kopā bija apmeklējuši basketbola spēli.

image 2
Keyshia & Gucci Mane


Sekojot labākajām tradīcijām Gucci un Kīšja bija nonākuši skūpstu kameras uzmanības lokā, kad reperis pēkšņi  izvilcis no kabatas saderināšanās gredzenu ar milzīgu briljantu un lūdzis skaistajai dāmai kļūt par viņa sievu.

No sirds apsveicam jaunlaulātos! Nevaram vien sagaidīt jūsu nākamo grezno notikumu!

image 1

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white