Fifth Harmony pārvērš Kelvina Herisa "Feels" par intīmu vokālo vingrinājumu

Publicēšanas datums : 07.12.2017

Meiteņu grupa ir padarījusi vasarīgo hitu par Ziemassvētkiem atbilstošāku dziesmu. 

Šogad skotu dīdžejs Kelvins Heriss (Calvin Harris) priecēja savus klausītājus ar funk stilā ieturētu labo sajūtu dziesmu kolekciju “Funk Wav Bounces Vol. 1”. Tajā viņš bija sadarbojies ar vairākiem lieliskiem māksliniekiem, kas parūpējās par to, lai vasara kļūtu saulaināka un neaizmirstamāka. Pavisam noteikti neaizmirstams ir Herisa singls “Feels”, kurā vokālo atbildību uzņēmās Farels Viljamss (Pharrell Williams), Keitija Perija (Katy Perry) un Big Sean. 

Tagad, kad ir pienākusi ziema, meiteņu grupa Fifth Harmony piekāpa Spotify studijā Ņujorkā uz nelielu ierakstu sesiju. Tās laikā meitenes radīja sniegainu klavieru versiju dziesmai “Feels”, atņemot nost ritma sekciju un tā vietā lielāku uzsvaru liekot uz savām balsīm. Rezultātā “Feels” izklausās daudz līksmāka nekā saulainā oriģinālversija. 

Dziesma ir tikai pusotru minūti gara, kas it nemaz nav godīgi pret klausītājiem, jo viņi tiek atstāti gribot vēl un vēl. Vismaz garāka ir grupas izpildītā “He Like That”, kas ir viens no meiteņu salīdzinoši jaunākajiem singliem. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white