Enrike Iglesias gatavo jaunu singlu

Publicēšanas datums : 11.01.2017

Siržu lauzējs Enrike Iglesias (Enrique Iglesias) gatavojas doties uz Kubu, lai uzfilmētu video klipu savam nākamajam potenciālajam topu grāvējam. 

Pasaulslavenais spāņu dziedātājs savos sociālajos tīklos paziņoja, ka dodas uz Karību reģionu, lai kopā ar mūziķiem Zion Y Lennox un Descemer Bueno filmētu mūzikas video klipu savam jaunākajam singlam “Súbeme a la radio”. Mākslinieki video klipu uzņems Havanā, Kubā, un to savā pārraudzībā ņems režisors Alehandro Perezs (Alejandro Perez), kurš jau iepriekš sadarbojies ar Iglesias klipā “Bailando”. 

 

Jaunais singls seko Iglesias 2016. gada principā vienīgajam lielajam hitam “Duele el corazon”, kurā dzirdams arī regejtona zvaigzne Wisin. Šī dziesma izpelnījās Grammy balvas nomināciju latīņu mūzikas kategorijā, kuru mūziķim ir arī ļoti lielas izredzes iegūt savā īpašumā. 

Kamēr spāņu dziedātājs oficiāli nav izziņojis informāciju par jauna albuma tapšanu vai tūri 2017. gadā, viņa labais draugs un sadarbības partneris Pitbull žurnālam “Billboard” atklāja, ka abi kopā dosies kārtējā tūrē šajā gadā. Iepriekš pāris koncertēja ASV 2014. gadā. Neapšaubāmi, ziņas par Iglesias un Pitbull tūri liek domāt, ka, iespējams, mēs drīzumā tiksim arī pie vēl kāda jauna abu mūziķu kopdarba.

image 1

 

Bet vispirms – sagaidīsim Iglesias svelmaino Havanas singlu “Súbeme a la radio”! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white