Eminema jaunais albums ir klāt

Publicēšanas datums : 15.12.2017

Pēc četru gadu ilga pārtraukuma un mēnešiem ilgas kārdināšanas, Eminema (Eminem) fani beidzot ir sagaidījuši “Revival”. 

Shady ir atgriezies ar savu jaunāko – devīto studijas albumu. Kamēr vadošajā singlā “Walk on Water”, kurā piedalās arī Bejonse (Beyonce Knowles) reperis runā par mūzikas superzvaigznēm, viņa albumā dzirdēsiet arī tādas slavenas balsis kā Edu Šīranu (Ed Sheeran), Ališu Kīzu (Alicia Keys), X Ambassadors, Kehlani, Pink un Skailāru Greju (Skylar Grey). 

 

Eds Šīrans dzirdams Eminema dziesmā “River”, kuru viņš sacerēja un nosūtīja reperim jau pagājušā gada pavasarī, kad baudīja savu pārtraukumu. Taču tikai šā gada pavasarī viņš beidzot uzzināja, ka Eminems ir nolēmis iekļaut dziesmu savā albumā.

River with Eminem out friday x

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

 

Ņemot vērā, ka albuma vāku rotā ASV karogs un labu laiku pirms tā izdošanas Eminems publiski uzstājās ar politiski uzlādētiem frīstailiem, ir droši apgalvot, ka arī albumā dzirdēsiet politiskus komentārus. 

Paredzams, ka Eminema jaunākais albums varētu pieredzēt vēsturiskus pārdošanas rādītājus. Līdz šim sajūsma par un ap “Revival” ir bijusi teju lielāka par jebkuru citu viņa līdzšinējo albumu. Atgādināsim, ka “The Marshall Mathers ” (2000) un “The Eminem Show” (2002) ieguva Dimanta statusu, pārdodot vairāk nekā 10 miljonus vienību katrs. Gandrīz 30 gadus ilgajā karjerā Eminems ir ticis pie 50 hitiem ASV singlu topā, no kuriem pieci ir iekarojuši Nr. 1 pozīciju. 

Kā veiksies “Revival”, uzzināsim jau tuvākajā laikā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white