EHR velk uz kino! "Tumšais tornis"

Visi aizrautīgie mistikas un fantāzijas žanra cienītāji šonedēļ īpašu uzmanību pievērsīs tumšām un augstām ēkām, kā nekā uz kino no šodienas „pavelk” Stīvena Kinga romānu „Tumšais tornis” ekranizācija.

Mūsu pasaule nebūt nav vienīgā. Kādā citā pasaulē klīst pēdējais bruņinieks - strēlnieks Rolands - un viņa mūžīgais ienaidnieks - Vīrs Melnā. Kaut kur slēpjas arī noslēpumainais Tumšais tornis, kas satur kopā visumu. Uz spēles ir pasaules liktenis, jo Vīrs Melnā ir apņēmies sagraut Tumšo torni, un tikai Rolandam ir pa spēkam to nepieļaut.

Laužot stereotipus, labā jeb baltā varoņa - Rolanda - lomā iejuties tumšādainais aktieris Idris Elba, bet Vīru Melnā spēlē realitātē pavisam baltais Metjū Makonahijs.

„Tumšā torņa” režisors ir dānis Nikolajs Arsels, kuram pieder arī kritiķu un skatītāju augstu novērtētā kostīmdrāma „Karaliskā dēka”. No Dānijas galma viņš tagad ir pārcēlies uz Stīvena Kinga 7 romānos aprakstīto fantāzijas pasauli, kurā labais cīnās ar ļauno, izmantojot visus iespējamos specefektus. Skaties un mēģini „pavilkt” līdzi!

image 1

Pēc tam, kad esi "pavilcies" uz kino, neaizmirsti ieiet Forum Cinemas Facebook lapā un nobalsot par savu mīļāko filmu!

image 2

Paturi prātā, ka Forum Cinemas Tev piedāvā 14 zāles, dodot iespēju nobaudīt jebkuru filmu jebkurā laikā. Atceries, ka Vieglajās pirmdienās Kino kluba biedri var iegādāties 2 biļetes par 1 cenu. Reģistrēties Kino klubam vari www.forumcinemas.lv.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white