Eds Šīrans pārspējis Haim, Jay-Z un pat pats sevi

Publicēšanas datums : 17.07.2017

Eds Šīrans (Ed Sheeran) noturas Apvienotās Karalistes albumu topa līderpozīcijā, par spīti spēcīgajiem jaunpienācējiem Haim un Jay-Z

Šī nav pirmā reize, kad albumu topā Eds Šīrans sastopas ar nopietnu konkurenci. Aizvadītajā nedēļā mūziķi draudēja pārspēt māsu apvienības Haim otrais studijas albums “Something To Tell You” un Jay-Z jaunākais projekts “4:44”. Tomēr rudmatis spītīgi parādījis velnu abiem māksliniekiem un pat pats sev. 

Līdz ar Eda noturēšanos topa pirmajā vietā arī aizvadītajā nedēļā, mūziķa albums “÷” (Divide) nu kļūst par viņa pirmo projektu, kam līderpozīcijā izdevies noturēties 14 nedēļas. Kā jau ziņojām iepriekš, mūziķa 2014. gadā izdotais albums “x” (Multiply) topa virsotnē noturējās 13 nedēļas, kamēr debijas projekts “+” (Plus) spēja noturēties 3 nedēļas. 

“÷” ir arī pagājušās nedēļas lielākais dižpārdoklis gan fiziskajā, gan digitālajā formātā. Līdz šim ieraksts jau ir pamanījies apkopot vairāk nekā 2 miljonus pārdoto kopiju, kļūstot par 2017. gada vislabāk pārdoto albumu. 

Ar Eda Šīrana valdīšanas turpināšanos, Haim nācies vien samierināties ar otro vietu viņu jaunākajam albumam “Something To Tell You”. Savukārt Jay-Z ar “4:44” iekārtojies 3. vietā. 

Interesanti, ka pateicoties sava jaunākā singla “Power” popularitātei, meiteņu apvienības Little Mix albums “Glory Days” atgriezies labāko desmitniekā, ieņemot 9. vietu. 

Lūk, kā izskatās aizvadītās nedēļas Apvienotās Karalistes albumu top 10! 

image 1

 

Mākslinieki: Ed Sheeran, Haim, Jay-Z, Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white