Eds Šīrans jau domā par savu nākamo albumu

Publicēšanas datums : 14.11.2017

Turpinot gūt panākumus ar savu albumu “÷” (Divide), mūziķis jau domā par savu nākotni jeb nākamo albumu.

Eds Šīrans (Ed Sheeran) ir atklājis, ka viņš jau domā par savu nākamo albumu, un viņam ir kādas deviņas dziesmas, kam ir potenciāls iekļūt gala variantā. Dziedātājs apgalvo, ka viņam ir “aptuvena ideja” par to, ko varēsim sagaidīt no nākamā albuma, taču tā visu laiku mainoties. 

“Man ir aptuvena ideja par to, man droši vien ir kādas deviņas dziesmas, kas man ļoti patīk. Bet tas viss varētu mainīties jau rīt, ja es sacerēšu deviņas jaunas dziesmas, lai tās aizstātu,” mūziķis atklājis “Time Out”. “Ir vismaz četrdesmit dziesmu, ko esmu sarakstījis un neesmu izmantojis, bet deviņas man patiešām patīk.”

image 1
Ed Sheeran

Par spīti izpārdotiem stadioniem un arēnām visā pasaulē, Eds arī atklājis, ka viņš apsver domu iemainīt savu “loop” pedāli pret dzīvo grupu laikā uz nākamo albumu. 

“Pavisam noteikti pastāv tāda iespēja. Es domāju, ka man vienmēr būs “loop” pedālis šovos, bet es domāju, ka es tam piesaistīšu vēl arī grupu,” teicis Eds. “Es domāju, ka tieši tur tas arī virzās – radīt šovu ar daudz dažādiem mirkļiem, kur varbūt ir divas dziesmas ar grupu un tad viena pa vidu ar pedāli. Būs daudz dažādu lietu, bet, es domāju, tas joprojām ir kādu piecu gadu attālumā. Es vēlos spēlēt arēnās visur, izmantojot pedāli, un līdzko es būšu to izdarījis, tad es pievērsīšos grupai.”

Pagājušajā nedēļā Eds beidzot laida klajā mūzikas video savam romantiskajam singlam “Perfect”. Vairāk par klipa tapšanu uzzini šeit

Mākslinieki: Ed Sheeran

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white