Eds Šīrans atceļ daļu no savas Āzijas tūres sakarā ar avārijā gūtajām traumām

Publicēšanas datums : 19.10.2017

Mūziķis ir satraumējis abas savas rokas – salauzis elkoni un plaukstas locītavu – nesenajā velo negadījumā. 

Skumjas ziņas visiem Eda Šīrana (Ed Sheeran) faniem, jo sevišķi tiem, kuri bija ieplānojuši apmeklēt viņa koncertus Āzijā. Mūziķis ir spiests atcelt daļu no savas plānotās koncerttūres sakarā ar neseno velo negadījumu. 

 

Kā ziņo avoti, mūziķis esot šonedēļ devies izbraucienā pa Londonu ar savu velosipēdu, taču viņu notrieca mašīna. Šīrans nekavējoties ticis nogādāts slimnīcā, kur atklājās, ka viņam ir lauzta labās rokas plaukstas locītava un kreisās rokas elkonis. Tā kā ģitāras spēlēšanai ir nepieciešama vismaz viena vesela roka, tad ir tikai loģiski, ka Edam kādu laiku nāksies ieturēt pārtraukumu muzicēšanā. 

Vēršoties pie saviem faniem vietnē Instagram, Eds raksta: “Mani ārsti ir apstiprinājuši lūzumus manā labajā plaukstas locītavā un kreisajā elkonī, kā rezultātā es tuvākajā laikā nevarēšu uzstāties dzīvajos koncertos. Diemžēl tas nozīmē, ka sekojošie šovi nenotiks kā plānots: Taipeja, Osaka, Seula, Tokija un Honkonga. Es vērošu, kā atlabšana progresēs pirms mēs izlemjam par turpmākajiem koncertiem. Lūdzu sekojiet līdzi turpmākajiem jaunumiem. P.s. Eds šo neraksta, jo abas viņa rokas ir ģipšos/apsējos.” 

 

Starp visiem laba vēlējumiem Edam, arī viens no viņa lielākajiem faniem, Džons Maiers (John Mayer), ir novēlējis Supermenam ātru atveseļošanos: “Izārstējies ātri, Ed Šīran. Tikai atceries, tu esi Supermens pat bez apmetņa.” 

 

Kamēr Eds ārstēsies, mēs turpināsim atskaņot viņa dziesmas. 

Mākslinieki: Ed Sheeran, John Mayer

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white