Edam Šīranam lūgts uzstāties karaliskajās kāzās

Publicēšanas datums : 14.02.2018

Ja ticam raidījumam „Entertainment Tonight”, Edam Šīranam (Ed Sheeran) ticis lūgts uzstāties prinča Harija (Prince Harry) un Meganas Mārklas (Meghan Markle) kāzās, kas notiks šā gada maijā.

Lai gan vēl nav ticis oficiāli apstiprināts, vai dziesmas „Perfect” izpildītājs šo uzaicinājumu ir pieņēmis, ir visai grūti iedomāties iemeslu, kādēļ viņš nevēlētos piedalīties vienā no gada lielākajiem un apspriestākajiem notikumiem. Sevišķi, ja ņemam vērā, ka Šīrans nesen palicis bez ierakstu kompānijas atbalsta. Vairāk par to vari izlasīt šeit.

image 1
Ed Sheeran; Prince Harry & Meghan Markle


Šīrans jau iepriekš sarunās ar žurnālistiem ir apspriedis iespēju uzstāties karaliskajās kāzās. Pagājušā gada decembrī viņš šim pašam raidījuma bija paziņojis, ka labprāt tajās muzicētu, ja vien būs brīvs, respektīvi, ja vien viņam tajā laikā nebūs jāuzstājas kur citur.

image 4
Ed Sheeran


„Man visu laiku jautā tā, it kā es pazītu karalisko ģimeni personīgi. Es Hariju esmu saticis vienu reizi!” viņš atzinis. „Turklāt tas bija 2011.gadā viņa vecmāmiņas 60.valdīšanas gadadienas svinībās. Visa mūsu saruna bija: „Sveiks. Sveiks.” Es viņu knapi pazīstu!”

image 3
Ed Sheeran


Tam, ka karaliskajās kāzās uzstājas kāds plaši pazīstams mūziķis, ir bijis jau precedents. 2011.gadā vakara pieņemšanas laikā Bekingemas pilī princim Viljamam (Prince William) un Keitai Midltonei (Kate Middleton) serenādes dziedāja Elija Goldinga (Ellie Goulding), bet 1981.gadā Viljama un Harija vecāku – princa Čārlza (Prince Charles) un princeses Diānas (Princess Diana) kāzās uzstājās operdziedātāja lēdija Kiri Tekanava (Kiri Te Kanawa).

image 5
Ellie Goulding


Atgādinām, ka prinča Harija un Meganas mārklas kāzām ir paredzēts notikt sestdien, 19.maijā, kas gandrīz sakrīt ar datumu, kad Šīranam savas koncertturnejas „Divide” ietvaros ir paredzēta uzstāšanās Dublinā, Īrijā.

image 6Mums gan šķiet, ka šādas uzstāšanās dēļ visas pārējās var mazliet pagaidīt! Kā šķiet tev, vai Eds pēc savs uzstāšanās Īrijā trauksies uz Londonu, lai uzdziedātu Harija un Meganas kāzu valsi?

image 2
Prince Harry & Meghan Markle

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white