Džons Ledžends albumu pārdošanas rādītājiem sevi ietekmēt neļauj

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Arī šovbizness ir bizness un mūziķi izjūt tādu pašu spiedienu gūt peļņu un panākumus kā jebkurš pārdevējs.

Kā apgalvo amerikāņu R&B mūziķis Džons Ledžends (John Legend), kad viņš raksta jaunu albumu, viņš neļauj sevi ietekmēt iepriekšējo pārdošanas rādītājiem un vietām dažādos topos.

Dažādu balvu lutinātais mūziķis, kurš var lepoties gan ar „Oskaru”, gan 10 „Grammy” balvām, savu piekto studijas albumu „Darkness and Light” laida klajā pagājušā gada decembrī. Šis ieraksts nokļuva Jaunzēlandes albumu topa augšgalā, bet nesasniedza Top 10 ne Lielbritānijā, ne Džona dzimtajā Amerikā, lai gan tur tam diezgan labi klājās R&B albumu topā.

image 2„Ne visi būs apmierināti ar katru albumu un katru dziesmu, bet, kad es laižu klajā jaunu mūziku, daru to ar pārliecību, ka maniem faniem tā patiks vai tie vismaz to noklausīsies,” Džons teicis žurnālam „Fault”. „Atsauksmes par „Darkness and Light” ir bijušas vienreizējas, un tas šobrīd ir mans albums ar vislabākajām atsauksmēm.”„Kad es biju pabeidzis darbu pie tā, daudzi mani draugi to uzskatīja par manu labāko darbu, un es jutos tāpat, tāpēc biju vairāk priecīgi satraukts nekā uztraucies, kā cilvēki to uzņems. Es daudz neiedziļinos ciparos un vietās topos, man svarīgi, lai cilvēkiem patīk mana mūzika, un esmu dzirdējis, ka viņiem tiešām patīk,” piebildis talantīgais mākslinieks.

Atgādinām, ka Džona albumā piedalās arī citas A klases mūzikas zvaigznes, ieskaitot Chance the Rapper un Migelu (Miguel).

image 1
Chance the Rapper


image 4
Miguel


Laikā, kad iznāca „Darkness and Light”, 38 gadus vecais Džons arī bija aizņemts ar sešus „Oskarus” ieguvušās filmas „La La Land: Kalifornijas sapņi” („La La Land”), kurā viņš filmējies kopā ar Emmu Stounu (Emma Stone) un Raienu Goslingu (Ryan Gosling), reklamēšanu.

image 3
John Legend, Emma Stone & Ryan Gosling


„Man tā ļoti patika, un bija ārkārtīgi jauki būt daļai no tās,” viņš teicis par filmas uzņemšanu. „Man patika strādāt kopā ar Raienu, un, lai gan es neko daudz nestrādāju kopā ar Emmu, viņa ir brīnišķīga aktrise, kura šajā filmā paveica lielisku darbu. Tā bija tiešām forša pieredze – būt daļai no kaut kā daudziem cilvēkiem tik īpaša un nozīmīga.”

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white