Džo Džonass padara grupas biedru greizsirdīgu

Publicēšanas datums : 17.02.2017

Skaudība nav nekāda pozitīvā īpašība, bet dažreiz tā mūs tomēr piemeklē. No tā nav pasargāti arī bagātie, slavenie un skaistie, jo vienmēr atrodas kāds bagātāks, slavenāks un skaistāks… vai kāds cits tiek pie iespējas pamīcīties pa gultu ar skaistu meiteni, lai arī tikai darba vajadzībām.

Džo Džonasam (Joe Jonas) esot izdevies padarīt greizsirdīgu savu grupas DNCE biedru Koulu Vitlu (Cole Whittle) pēc tam, kad viņš grupas video klipā dziesmai „Toothbrush” vāļājies pa gultu ar skaisto modeli Ešliju Greiemu (Ashley Graham).Žurnāla „Sports Illustrated” peldkostīmu izdevuma modele spēlēja Džo mīļoto grupas pagājušajā gadā izdotajā seksīgajā „Toothbrush” videoklipā. Lai gan uzņemšanas laukumā valdījusi liela jautrība, kā atzīst dziedātājs, tad taustiņniekam Koulam nav bijis nekādas patikas skatīties video filmēšanu.

image 2
Joe Jonas & Cole Whittle


„Filmēšanas laukumā gāja jautri,” DNCE līderis atzinis žurnālam „Gotham”. „Kouls uz mani bija diezgan dusmīgs – viņš pat negribēja atrasties filmēšanai tuvumā, jo bija ļoti greizsirdīgs. Ešlija bija lieliska, un ar viņu bija prieks sastrādāties.”

Videoklipā Džo un Ešlija skūpstās un ir kopā redzami gultā, bet kādreizējais grupas The Jonas Brothers dalībnieks atzinis, ka, filmējot seksīgās ainas, vienmēr jūtoties neērti, jo filmēšanas apstākļi no īstas romantikas esot šāviena attālumā. Par to, ka šajā konkrētajā filmēšanā viņš juties relatīvi komfortabli, Džo sakot paldies tieši Ešlijai.

image 1
Joe Jonas & Ashley Graham


Viņš piebildis: „Protams, kad tu guli gultā, tev apkārt ir vismaz desmit čaļu ar kamerām, bet viņa to visu pārvērta jokā un lika man smieties, kas visu filmēšanas procesu padarīja izturamu.”

Atgādinām, ka grupu DNCE Džo nodibināja 2015.gadā, kad bija muzikāli šķīries no brāļiem Nika (Nick Jonas) un Kevina (Kevin Jonas), kas nebūt nav bijis vienkāršs lēmums, un Džo vajadzējis apmēram divas nedēļas, lai pie šīs domas pierastu.

image 3
Nick, Joe & Kevin = The Jonas Brothers


Sākumā viņš plānojis attīstīt solo karjeru, bet pēc tam atradis veidu izpausties kopā ar grupas biedriem Koulu, ģitāristi Džindžū Lī (JinJoo Lee) un bundzinieku Džeku Lolesu (Jack Lawless).

image 5
Jack, JinJoo, Joe & Cole = DNCE


„Man vienmēr ir paticis atrasties lielisku mūziķu un tādu cilvēku, kuri mūziku mīl tik pat ļoti, cik, es, vidū. Pēdējo divu gadu laikā mēs visi DNCE dalībnieki esam kopā lieliski pavadījuši laiku,” stāstu pabeidzis Džo.

Tomēr arī pašam Džo greizsirdības jūtas nav svešas, turklāt viņējās ir vērstas uz paša brāli.

Lai gan ļoti apmierināts ar savu darbību grupā DNCE, Džo izteicies, ka esot greizsirdīgs uz savu mazo brālīti Niku, kurš pēc The Jonas Brothers izjukšanas ir guvis lieliskus panākumus kā solo mākslinieks.

image 4
Nick Jonas


„Šad tad viņu apskaužu par viņa mākslinieciskumu un to, cik ātri viņam izdevās radīt jaunu mūziku un pašam savu albumu,” tajā pašā intervijā žurnālam „Gotham” atzinies Džo.

Tā, redz, lai cik labi mums klātos, zāle allaž šķiet zaļāka tur, kur mūsu nav. Pat ja esi Džo Džonass.

Noklausies jaunāko Nika veikumu duetā ar Nikiju Mināžu (Nicki Minaj)!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white